Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor valaki kapcsolatot szeretne velem megijedek (pedig szeretek vele beszelgetni) de amikor én nekem tetszik valaki akkor rogtok keszen allnek mindenre?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nem könnyű, őszintén nem tudom. Le kell küzdeni és bízni benne hogy jól sül el a dolog.
2017. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több idő kell neked arra h bizalmat illet meg nyugvást érez!. :)
2017. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lelkileg szerintem nem állsz készen egy kapcsolatra, adj időt magadnak, ismerd meg jobban az embereket és ha eljön az ideje és tényleg komoly kapcsolatot akarsz malyd tudni fogod, h kivel kell elkezdened komolyan.
2017. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!