Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak bejön a szőke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön a szőke melír egy tini srácon?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon hogy tetetek egy két szőke csíkot a hajamba , nektek tetszene ? Nem bu*is az ?

Volt már régebben tetetve bele , nekem tetszett, de voltak , akik azt mondták rá hogy bu*is (fiúk mondták )

Miért lenne ez bu*is ?

16/f



2017. júl. 21. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A mellt két l-lel kell írni az ír-t pedig külön tőle
2017. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi , ezt nem tudtam :)

De tényleg köszii :))

2017. júl. 22. 16:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Melír.


Nemtudom, mi olyan nehéz ezen... Ez így helyes.

2017. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hagyjad , troll , az ilyeneken nem szabad idegeskedni :)
2017. júl. 22. 16:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jon be
2017. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok az egyetelen,de nekem tetszik...amúgy meg az a lényeg,hogy neked ez bejön,nem egy kis melír miatt lesz valaki bzi


13/L

2017. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14 igazad van
2017. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A képen amit belinkeltél nekem bejön ez a szőke melír dolog, de csak addig tetszik amíg természetes, mint Zac Efronnak is. Amikor megláttam a kérdést valamiért platinaszőke csíkokra gondoltam egyből, de ha nem arról van szó akkor szerintem semmi baj vele. B*zis valaki szerintem csak akkor lesz ha úgy viselkedik. Csak gondoljunk arra, hogy ki b*zizná le Zacet? Senki, mert férfiasan viselkedik. Ha festetlen hajjal nem vagy b*zis akkor szerintem festettel sem leszel az. :) 18/L
2017. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!