Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok, miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, miért van az, hogy amai lányok többségének jobban bejön egy olyan fiú, aki bunkó, uninteligens, idióta, megalázza őket, és fogdossa őket, mint aki kedves, de határozott és inteligens?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy van ez a mondás, hogy a lányoknak oroszlán kell, és nem szeretik a kiscicákat. Ha találnak egy oroszlánt, egy idő után kiscicát csinálnak belőle, és mint előbb is említve volt, nem szeretik a kiscicákat, és keresnek egy oroszlánt. Ez igaz, de az oroszlánban van tisztesség!

2017. júl. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Intelligens*
2017. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Csak egy réteg, akinek az ilyen fiúk tetszenek. De azok a lányok maguk is ilyen stílusúak.

Az a baj, hogy te is az ilyen lányokat veszed inkább észre, nem a normálisabbakat.

2017. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Kedves fiúk, miért van az, hogy a mai fiúk többségében jobban bejön egy olyan lány, aki buta, csak a külsőségekre megy, kis nyafka, és ráhajt bárkire, mint aki normális, van érdeklődési köre, és intelligens?
2017. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom ha egy fiúnak van önálló gondolata,nem egy nyámnyila nyomi.A legtobb mostani lany pedig azert kedveli az ilyen fiukat,mert a lanyok/nok (a legtobb) arra vagyik,hogy a fiuk iranyitsak es fonokoskodjenek
2017. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!