Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt aki egy butikban dolgozik?

Figyelt kérdés
Legyen annyi elég, hogy ez egy nagy ruhás butik, ahova a minap benéztem. De ahelyett, hogy egy farmer vagy egy pulcsi tetszett volna meg, nekem az egyik ott dolgozó lány rabolta el a szívem, aki épp rendezte a ruhákat. Sajnos 1. nekifutásra nem volt bátorságom leshólítani, de azóta is azon agyalok, hogy kezdjek bele ha újra meglátom...
2017. aug. 4. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam: *leszólítani
2017. aug. 4. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz valamit tőle egy áruról vagy valami és utána hogy lenne-e kedve találkozni valamikor/meginni egy kvt, tökmindegy. c:
2017. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Oda mégy hozzá, és a képebe mondod: Teccössz vazze. Vagy valami ilyesmit.
2017. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi taktikázás nem kell ide... Odaállsz elé, és teljesen őszintén megmondod neki, hogy mik a szándékaid.
2017. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd emg hogy ő is megvásárolható e:D
2017. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lsp3 válasza:
Ha a tökeidet nem félted....XD
2017. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lsp3 válasza:
Erre megoldás nincs.Alkalmat kell találnod rá.Meg ha nem vagy bátor és önbizalom hiányod is van, (észreveszik) akkor hagyd inkább,nem fog sikerülni.
2017. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!