Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti planetromeon talaltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti planetromeon talaltatok tarst? (Nyiregyhazan) 16f.

Figyelt kérdés
Regisztraltam. Sokan irtak. De egyik sem az esetem. Jo 16 evesen ra erek meg. De mar nagyon szeretnek valakit. Nem szex a fontos nekem. De ott csak olyanok irtak akik egyalkalmikat akartak.. Es raadasul 26-60 evesek. (Bocsi a helyesirasert)

2017. aug. 9. 12:50
 1/3 Evus1999 ***** válasza:
52%

Szia. Bocsi most hirtelen fogalmam sincs, hogy nerre van Nyíregyháza és a planetroneot sem probáltam, de én ez elött 2-3 éve a Twoon beszélgettem, és bár én szórakozásból voltam fent, de nagyon sok fiatal volt fent aki társat kereset.

Sok sikert. 18/L

2017. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én 24 vagyok, biszex és nyíregyi. Nem tartom magam idiótának, nem csak a szexet keresem, hanem egy megértő társat magam mellé. De néha úgy meg vagyok már fáradva, hogy úgy érzem és már leéltem egy életet...
2018. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia^^

A planetromeon kétlem hogy találni fogsz normális kapcsolatot, ink. a randi.gay.hu oldalon próbálj keresni. Amúgy ha gondolod ismerkedhetnénk, az ottani nevem TomTom2002

16/f/b

2018. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!