Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? 14/f

Figyelt kérdés

Sziasztok elöször is szeretnék elnézést kérni a helyesírásom miatt megpróbálok rövid lenni lényeg hogy láttam sok szép lányt csúnya fiúval (akik nem voltak gazdagok)és sok szép lányt szép fiúval is mint ahogy az természetes én alapból vissza húzódó vagyok félek az emberekhez oda menni megszólítani őket...ez sose volt az erősségem mindig úgy érzem hogy mindenki engem néz és röhög hogy milyen béna vagyok... eddig amikor a lányokat nagyon nehezen sikerült megszólitanom mindig lekoptatak valami ilyesmivel hogy van fium nem érek rá stb...de most valahogy még is össze jöttem valakivel... fbn rá írtam valakire

de az az igazság hogy nm reménykedtem sokba néztem az adatlapján hogy menyi sok lájkja van bisztos sok fiú próbálkozott nála nem reménykedtem semmibe de végül egész jól elbeszélgedtünk és nem koptatott le....és lényeg hogy mivel túl kedves volt velem ezért nagyon kínosan éreztem magam ezért azt írtam neki hogy mennem kell és nm szeretnék vele többet beszélni végül egy nagyon meglepő dolog történt azt válaszolta hogy ne menyek el maragyak még nem tudtam ezt hová tenni hiszen eddig mindenki lekoptatott (volt aki le is rondázott)ezért maradtam mikor megkérdeztem hogy miért ne menyek el ő azt mondta hogy mert hiányoznék és azt hogy szeret nem értem hogy miért szeret hogy mi tetszik neki bennem hogy mi fogta meg enyire (látta a képeim)szerintetek ez hogy és miért?mások szerint nm vagyok túl szép és mégis ilyen szép lány szerintetek jöjek össze vele?mit fognak szólni a többiek baj lesz ha egy mások szerint ronda fiúnak ilyen barátnője van?az elején azt mondtam hogy rövid leszek még is hosszú let bocsi:)



2017. aug. 12. 00:55
 1/5 anonim válasza:
Nem mindenkivel kell egyetérteni aki azt mondja hogy csúnya vagy. Tudod mindenki szép a maga módján. A csajnak meg lehet bejöttél vagy csak szimplán szimpatikus vagy neki és szeret veled beszélgetni. Ha meg jól néz ki a leányzó és lesz valami akkor büszkén járkálj vele és ne érdekeljen hogy mit mondanak mások
2017. aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rubina07 ***** válasza:

Szia!

Nos, kezdjük ott hogy mindenkinek más a szép. Minden bizonnyal a lány helyesnek tart. És valószínűleg beleszeretett a személyiségedbe. Attól még, hogy te nem is tartod magad jópartinak lehet hogy az vagy. Legyen önbizalmad és ne érdekeljen az, ha valaki kritikál téged!

És szerintem akkor próbálkozz nála, ha te is viszonzod az érzést. És kit érdekel, hogy mások mit gondolnak majd arról, hogy kinek milyen barátnője/barátja van? A lényeg, hogy boldogok legyetek :D

Sok sikert! :)

2017. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele , örvendj neki :). Szeresd :) , nekem is ugyanezeket mondták ,belenéztem a tükörbe és rájöttem én sem vagyok csunya ... , jöjj össze vele nyugodtan :)))))
2017. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JoeJOKE ***** válasza:
De miért írtad neki, hogy többet nem beszélgethettek?? Ekkora őrültséget (már ne haragudj, és nem szeretnélek bántani) ne tegyél! Ha ő szépnek tart akkor használd ki, és ne hátrálj! Ha már több lány is lekoptatott akkor tudom kicsit kevés az önbizalmad, de ezen változtass, mert ha majd élőben is fogsz vele találkozni, akkor nem szaladhatsz el! Én nem akartalak bántani! Sok szerencsét a lánynál! :)
2017. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyet mondanak lányok - egy csetelés után - hogy szeret?


Kamuszaga van. Vigyázz, mit írkálsz, nehogy valami fikablogon lásd viszont.


Az se kizárt, hogy a barátnőivel szórakozásból írkáltak neked és jókat röhögtek.


Ne legyen igazam. Mindenesetre légy óvatos!

2017. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!