Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra akivel ismerkednék, ha még egyszer sem beszeltem vele, és nem is tudja rolam hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Biszex lany vagyok, es hosszútávú kapcsolatot inkabb lannyal tudnék elképzelni, de ugye senkire sincs ráírva es eleg nehez dolgom van. Akiket ismerek ők inkabb a fiukhoz vonzódnak, ezert nem jönnének ossze lannyal, csak alkalmi szinten. Viszont van egy lany akiről tudom hogy vonzódik a lányokhoz mert mar baratnoje is volt, de csak névről ismerem es még egyszer sem beszeltunk

2017. aug. 13. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak írj rá :)

Szia, lenne kedved beszélgetni? Azthiszem innen még onnan ismerlek.

Aztán majd válaszol :P

2017. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem írj neki. Ha már volt barátnője, akkor nagy az esélye, hogy ő is inkább a komoly kapcsolatok felé hajlik, és hogy kedvele, az majd kiderül. Amúgy én ugyanígy vagyok, szóval ha már van lehetőséged ismerkedni próbáld meg.
2017. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved beszélgetni? Szívesen megismernélek,meghívhatlak valamire.. stb.. :)
2017. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!