Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 16 évesen 170 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 évesen 170 cm magasan van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Valaki más hasonló helyzetben?

16/f


2017. aug. 16. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed. Sokkal több 170cmnel alacsonyabb lány van.

Mondjuk én pont a kivétel vagyok :)

De van arra is példa, h alacsonyabb fiú magasabb lánnyal van együtt. És kitudja, lehet meg nőni is fogsz meg pár centit.

2017. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kiírtad ezt a kérdést ezért nincs esélyed. Amúgy simán lenne, helyes mentalitással
2017. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
sok lány van még 160 cm alatt is. nem kell égimeszelőnek lenned, hogy tetsszél valakinek, nyilván jobb, ha magasabb a fiú, de pár centi különbség is elég. igen, vonzóak a magas, akár 190 feletti srácok, de ha van önbizalmad, jó kisugárzásod, és jó szöveged, sok mindenkit megkaphatsz. viszont ha azt látják rajtad a lányok, hogy félénk vagy, és úgy érzed, senkinek nem kellesz, a többségnek valóban nem fogsz kelleni. szóval érted a lényeget..állj úgy hozzá, hogy király vagy, és kész:D
2017. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon magas nem is vagy, legyél izmos. A legtöbb lány az olyan fiúkat szereti akik meg tudják védeni és biztonságban érzik magukat mellette. Pl. ha belétek kötnek az utcán a hajléktalanok vagy nem napon barnult primitív egyedek nem neki kell megvédenie hanem fordítva :D 16L
2017. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van esélyed sok alacsony lány van beleértve engemet is. Főleg hogyha jó a kisugárzásod. :)
2017. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
160 centis lány vagyok és a baráti körömben is rengeteg ekörül mozgó csajszi van. Sokan kifejezetten a magasságodbeli srácokat keresik. Szerintem nincs min paráznod. :)
2017. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lányként majdnem 170 cm vagyok, és például nekem egyáltalán nem lenne baj, ha a fiú egymagas lenne velem, vagy csak egy nagyon picivel lenne magasabb. :)
2017. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem fog múlni. De kezdj el edzeni, legyen sportos a tested, azzal lehet kompenzálni;)

De pár centit még nőhetsz. Persze ahhoz,hogy nőljél rendesen, kell napi 8 óra alvás.

2017. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy annyira alacsony. Ilyen magassággal is simán menni fog. A mostani barátom is kb olyan magas mint te. Azt se felejtsük el ,hogy még csak 16 vagy ,még az is lehet ,hogy még nőni fogsz ,de ha nem is fogsz az se baj. A legtöbb lány így is alacsonyabb nálad.

És amúgy szerintem nem a magasság a lényeg. Lehet hülye példa ,de ott van pl Tyrion a trónok harcából. Még ha kitalált szereplő is ,de ha létezne a valóságban egy hozzá hasonló ,én simán járnék vele ,pedig egy törpe. Hidd el a személyiség ,a kisugárzás , humor stb. sokkal többet számít.

2017. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát nemtudom, hogy megnyugtat-e, de nekem az ilyen 170magas pasik jönnek be:) (én 160vagyok^^)
2017. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!