Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne tiniknek való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne tiniknek való társkeresőt indítani?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek úgymond hülyének mert nem akarok rosszat csak saját magamból kiindulva segítség lehetne a tizenéveseknek.

Én magam tudok weboldalt keszíteni es ez nem lenne egy bonyolult kategória hogy meglegyen... Pár nap vagy óra és kész.

Én azért gondoltam mert jómagam 17 éves vagyok és jóval könnyebb lenne ha interneten tudnék valakit megismerni és lebeszélni egy talalkozót.

Senki párkapcsolatát sem szeretném vele tönkretenni csak azoknak szánnám ugyanis akik magányosak egyedül.

Lehetne magát jellemezni külsőt és belsőt nézve is írásban is meg tételesen is. És azt is kiírná a rendszer hogy éppen barátkozni szeretnr vagy egyenesen párkapcsolatot és így nem lenne felreértés sem. Csak pl. nekem lehet hogy van olyan lány aki amerikában él és tetszenék neki de azt sem tudom hogy ő létezik e vagy sem.


Szerintetek jó lenne? Sőt nem is... Hasznos lenne?



2017. aug. 20. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy te tudsz weboldalt készíteni, de én meg tudok is xD és a piaccal is tisztában vagyok. A badoo, twoo és egyéb társkereső oldalaknál nem lehet se technikailag se marketing-stratégiailag jobbat készíteni. Úgyhogy gyermeteg az ötleted.
2017. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
nincs kábé egymillió ilyen oldal...?
2017. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a társkeresőkkel van a gond, hanem az emberekkel.
2017. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső borzasztóan feltuningolja a nők egóját, nézd meg a huszonéves korosztályt. Legalább a tienéveseket ne rontsuk el!
2017. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem társkereső még a 20 éveseknek se kell mert abban a korban annyi szingli van, társkereső oldalak annak kellenek aki annyira különleges vagy idős
2017. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, szerintem hasznos lenne, és lenne rá kereslet. A hírdetéssel kellene vigyázni, hogy ne a Tinderes 1éjszakások, meg a 40+os pedok találjanak rá elsőnek. Lehetne benne egy "megbízhatóság mérce" vagy hasonló, ahol az emberek szavazással közölnék, hogy mennyire valósak az adott személy adatai. :) Meg a két véglet (barátságot és párkapcsolatot kereső) közé be lehetne szúrni egy "beszélgetőpartnert", amelyik a kettő közti lenne.

Esetleg az oldalnak más funkciói is lehetnének, blogok és egyebek, amiken a felhasználók az oldalon tapasztalt eseményeket írnák le. :) Meg persze ezernyi más dolog, ami segítené elhíresülni, mindenesetre én nagyon örülnék neki. :D

18/F

2017. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azta lecsós csuszáját, ez eddig a legjobb ötlet, amit láttam. Ha megvalósul linket írj ide. Csak ahogy előző kommentelővel értek egyet, megbízhatósági mérce, nem tudom hogy meg-e tudod írni, az ellenőrző rendszert ami a komment olvasása közben jutott az eszembe, majd írok privátban neked. Remélem megcsinálod 14/F
2017. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szavazás kinézetét meg tudom oldani, csak akkor mindenféleképpen a back-end-es ismerősömet kellene megkérnem arra, hogy írja meg a szavazást meg a kommentelést és persze a blogot is.


De akkor köszi a biztatást, mert akkor eldöntötem... Megírom a weboldal forráskódját. Ha minden igaz akkor a kinézet már 3 napon belül meglesz mert én személy szerint viszonylag gyorsan tudok kódolni viszont a sajnálatos dolog az, hogy a back-end-esem a nyaralásról csak vasárnap jön meg, így a regisztráció stb az csupán kb. egy hét múlva lesz meg.


De amúgy majd mindenképpen be fogom kommentelni linket is ha készen van csak akor a lehető legtöbb ismerősötöket csábítsátok majd az oldalhoz mert csak akkor lesz profitképes a dolog ami pedig alapvetés ahhoz, hogy az oldalt működtetni is tudjuk.

2017. aug. 21. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet,csak a pénzes dolog mint például a vip tagság (ha lesz),ne teremtsen akkora külömbséget a normál felhasználók között és a vip tagok között mint sok ilyen oldalon.

A linket ide teszed majd ki?

2017. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire jutottál?
2017. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!