Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom elképzelni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni, hogy személyesen ismerjem meg életem szerelmét, de azt sem tudom elképzelni, hogy interneten keresztül. Reménytelen vagyok? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok

2017. aug. 21. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
?? Valami nálad nincs rendben😂😂😂😂
2017. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahogy sejtettem, hogy ilyen lehet a dologban :'D
2017. aug. 21. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert elképzelni nem tudod megtörténhet. 17/f
2017. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3-as, ez aranyos volt:D

de annyira idegennek tűnnek ezek az ismerkedések. más fajta pedig tudtommal nem létezik

2017. aug. 21. 18:32
 5/11 I noor Y ***** válasza:

Hat igen...en is ugyanigy vagyok

Mert interneten keresztul ( ha osszeillenetek is) legtobbszor csak tavkapcsolat johet szoba

Es ha csak 100 km re lakik akkor még tok szerencses is vagy😂😂

Eloben meg nekem ia nehez ismerkedni....viszont ezt a kepesseget is lehet fejleszteni

En mindezek ellenere bizakodo vagyok es remelem neked is majd ossze jon 😇szurkoljunk egymasnak

17/f

2017. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon jól leírtad :D

Meg interneten ha véletlen közel is lakna, abból is kevés a felhozatal, így nyilván az lenne, hogy ló híján jó a szamár is, így már "kényszerből" érezném azt, hogy nekem ő tetszik.

Élőben pedig teljes reménytelenség.

De persze, szurkoljunk!:D

2017. aug. 21. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Interneten az a baj hogy a legtöbb ott ismerkedő bunkó,felszínes stb (persze vannak kivételek) eddig igaz kevesebb csajjal dumáltam így élőben (nem mintha neten többel beszélnék a nővéremen kívül) de mégis jobb volt úgy az internet inkább egy jó alternatíva szóval szerintem próbálkozz élőben bár mivel lány vagy ez a fiúk dolga 17f
2017. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd jön minden magától, ha eljön a sorsban az ideje:)
2017. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8-as, te is hiszel a sorsban?:D
2017. aug. 21. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,abszolút hiszek.8-as vagyok.
2017. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!