Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hova menjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hova menjek ismerkedni?

Figyelt kérdés
21éves vagyok Győrben élek nyári tervem volt hogy szerezek már egy barátnőt . Próbálkoztam voltam fesztiválon benne vagyok egy társaságban ahol ugyan vannak csajok de ők olyanok akik csak dugni járnak ki . Jó fejek de nem barátnő felingek . Hosszabb távú kapcsolatot szeretem volna . De el vagyok veszve .

2017. aug. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolhattad volna hogy nem fesztiválon fogod megtalálni...

esetleg társkereső?

2017. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetemi/fősulis bulik? (mivel 21 vagy gondolom nem a gimisek kellenek:D)
2017. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, ez attól függ, mennyire vagy jóképű, vagy pénzes.

Ha mindkettő, vagy az egyik, akkor ismerkedhetsz bárhol, mindig találni fogsz csajt.

Ha egyik se vagy, akkor is lehet ismerkedni bárhol, de készülj fel rá, hogy elutasításon kívül mást nem fogsz kapni...

2017. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2dolgozom mind1 hogy gimis vagy hova jár . 3. Nem ezen múlik tök ronda igénytelen csavók nőkel jarkalnak meg mindenkinek más jönn be.
2017. aug. 23. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
#4, pénzük az viszont van, azzal pedig a nők döntő hányadát meg tudod fogni.
2017. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 annyi pénzük sincs mint nekem
2017. aug. 23. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, hát ha van pénzed, hol itt a gond? Csak kérkedj vele, és meglásd, jönni fognak a nők. Bármilyen fogadást állok.
2017. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a baj hogy aki penzre megy az nem épp hosszutavu kapcsolatra alkalmas.. rengeteg pénzt felél azért hogy ő szép legyen. azt hiszed csak Neked akar tetszeni? rengeteg ilyet ismerek.
2017. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!