Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kedves, okos és helyes srácokat találni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok egészen szép arccal vékony testalkattal kitűnő átlaggal és káros szokásoktól mentesen mégsem érdeklődik irántam egyetlen egy olyan srác sem akire egyenrangú félként tudnék tekinteni egy kapcsolatban.
2017. aug. 26. 16:23
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
93%
Fiatal vagy még.
2017. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz a királylányok élete. :-(
2017. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény de nem tartom magam annak. :) sok nálam jóval fiatalabb lány vállal kapcsolatot.
2017. aug. 26. 16:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok királylány de azért ment a zöld kéz. :)
2017. aug. 26. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A páwa tömeg elnyomja a normális fiúkat.

Én is írtam egy sráccal, normálisnak tűnt, de zavaróan nyomulós volt.

Szerencsére azért ismerek normális, kedves, okos, helyes srácokat és ők meg azt nem értik, hogy hol vannak a normális lányok.

2017. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Igen ez így szokott lenni:)
2017. aug. 26. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert lila gőzünk nincs arról hogy hol keressenek normális lányokat. Nincs közös platform 17F
2017. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stark2000 ***** válasza:
100%

Ezzel még ráérsz foglalkozni. Az, hogy más 13 évesen vállal kapcsolatot nem feltétlenül követendő példa. Véleményem szerint elég kevés olyan 13 éves lány/fiú van, akinek tényleg való lenne egy kapcsolat. De ha körülnézel a 14/15/16 éves korosztályban, még ott is vannak bőven bajok. Amondó vagyok, hogy ne keresgélj. Majd jön.. Nagyon fiatal vagy még, nem kell problémának érezned azt, hogy nem találtad meg még a leendőt. :D


Egyébként igaza van #5 -ös válaszolónak. Elég nehéz kiszűrni a tömegből a nem páwa stílusú srácokat manapság. Hál isten én nem szenvedek ilyesfajta személyiség és stílus zavarban, hogy úgy nézzek ki és úgy viselkedjek, mint a korombeli 17 évesek. :D

2017. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóknak igazat adva, jóval nehezebb manapság értelmes fiúkat találni, a szőkített hajú, páwa "srácok" között nehéz megtalálni őket... A másik meg az, hogy 13-4, de még 15-6-7 évesen is sokszor a kapcsolatok egy hónapot nem bírnak ki, néha meg is bánják egyesek, hogy ilyen fiatalon kezdenek bele egy kapcsolatba.

Innen eredhet az, hogy az okosabb, értelmesebb fiúk(és lányok) nem akarnak párkapcsolatot tizen-pár évesen. Természetesen kivételek mindig vannak, akár még itt is találhatsz valakit(de ne bízz feltétlenül ebben). De ettől függetlenül sok szerencsét a megtalálásához ;)


15/F

2017. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemen. Ne hagy magad lehuzni, ne engedj a korosztalyodnak! (Ha idosebb lennel akkor a valasz a baratzona lenne :D) Ha igy kitartasz, es tovabb tanulsz, epedni fognak erted a pasik, pozitiv ertelemben:) 😇
2017. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!