Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 évesek is ismerkedhetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesek is ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedhetnek társkeresőn vagy valami más randi oldalon? Szeretnék egy barátot!😄

2017. szept. 12. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Tudtommal van tini társkereső vagy mintha egyszer hallottam volna róla, de ez a felnőtt párkapcsolatok. Meg inkább a suliból próbálkozz a felsőbb osztályba járó fiúknál. A legtöbb társkereső szerintem 18 éves kor felett vehető igénybe bár túl sokáig nem tart beikszelni valami mást.
2017. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


Olvasni tanulj már meg, oké?????

Igen, ismerkedhetnek a kicsiknek szánt oldalakon.

2017. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy kiscicát szeretnék, de az nincs társkeresőn, ebben biztos vagyok
2017. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem kellene. Szemét módon beregelsz egy ilyenbe, összejössz valami +18 éves fickóval, hazudsz neki végig a kordról és aztán zsarolhatod azzal, hogy te kiskorú vagy és ha nem teszi amit te akarsz akkor úgy fogod előadni, hogy mehet a dutyiba.
2017. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neten, ilyen fiatalon nem bizronságos ismerkedni idegenekkel.
2017. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem tartom szerencsésnek, hogy neten kutass kapcsolat után. Még felnőtteknek is nehéz, egy 14 éves lányt pedig simán megkörnyékez akárki. Ha meg 18-nak adod ki magad és elmész randizni egy 25 éves (valójában lehet, hogy 35) férfival akkor eléggé néztek majd mint a moziban mind a ketten.

Persze vannak laza erkölcsű 14 éves lányok is, de ők nem komoly kapcsolatot keresnek és tudják, hogy azt hol kell keressék.

2017. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfu nem tudom.. Már 14 éves vagy... Talán sokallani fogják páran.. Igyekezz, nehogy kiöregedj belőle és egyedül halj meg :I
2017. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!