Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni? 17l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? 17l

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Az a problémám, hogy nem igazán megy az ismerkedés, de jó lenne új embereket megismerni... :(

Mit tanacsplnátok?

Neten esetleg?



2017. szept. 19. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen neten is lehet.:)
2017. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Én nekem se megy élőben,neten meg vissza se írnak xD
2017. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Itt is ismerkedhetsz. Írj nekem ha akarsz 16f
2017. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Akárhol lehet ismerkedni. Neten, élőben, mindenhol.

És ha gondolod rám írhatsz. 16/F

2017. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Akár hol ismerkedhetsz, ahol csak tudsz, de én azt mondanám, hogy ott a legjobb, legkönnyebb, ha olyan helyet keresel, ami érdekel, pl, ha szeretsz kosarazni, akkor olyan szakkörre menj és ott biztos kialakul egy jó társaság! Szóval amit szeretsz, hobbijaid, azokat próbáld meg beépíteni jobban az életedbe :) Sok sikert!
2017. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
ha gondolod velem is ismerkedhetsz 18/F
2017. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Bár már tuti kaptál 999999 privátot, de ha akarsz még egy levelezőpartnert, akkor írhatsz nyugodtan. :D

18f

2017. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7 14 privátot kaptam.

Ha hazaérek, igyekszem elolvasni őket, és válaszolni rájuk.

2017. szept. 19. 17:23
 9/27 anonim ***** válasza:
Ezért könnyű a lányoknak ismerkedni. Volt számtalan ismerkedős kérdésem valamint van számtalan én is ismerkednék válaszom, de összesen nem kaptam 14 privát üzenetet. Mindegy mit írsz, ha ott az L betű a végén, nyert ügyed van. Komolyan, lennék inkább lány. A sok ember közül könnyebb kiválasztani azt a pár normális srácot, de férfiként nem tudsz kiválasztani egy szimpatikus lányt sem, mert 0-ből nem lehet választani.
2017. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9

Egy fiatal lánynak sokkal nagyobb a piaca általában, mint egy fiatal fiúnak... Ez tény.

A fiatal lányt akarja a fiatal fiú, a gazdag öreg faszi, az egyetemista pasin át a közmunkásig.

A fiatal fiút, meg hát... Talán bejönnek pár lánynak, talán nem.

2017. szept. 19. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!