Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, teljesen furán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen furán érzem magam?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit jelent az, ha egy lány egy fiúnak elbúcsúzáskor puszit ad? Légyszíves rendes válaszokat. Írjatok lányok, ez mit jelent? A helyesírásért bocsi

Nem hétköznapi az eset, Nem is ismertük egymást, csupán 1x találkoztunk, beszélgettünk. Van barátja is, ő mondta mert kérdeztem és legkevésbé sem nyomultam, annak ellenére, hogy szép. Sokat néztük egymást, mélyen néztem a szemébe (ő is) nem bírtam tartani, majd elnéztem, majd ő is. Kb: 5 mp volt.. Elköszönt és adott két puszit. Ezen én komolyan meglepődtem, mert eddigi tapasztalataim során, azoknak szoktam puszit adni, akit ismerek, pl barátaimnak a párjaik, vagy 1-2 lánynak a baráti körből. Ez mit jelenthet? Lehet, hogy simán ilyen mindenkivel? Valamint kétlem, hogy pont az esete lennék. 1x beszéltem vele, suliba a folyoson látjuk egymást, köszönünk.


A lány 19

Én 20



2017. szept. 19. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Puszi lánytól teljesen átlagos. Nekem is sok lány ad puszit találkozáskor/elköszönéskor.

És nem azért, mert bejövök nekik, hanem mert így szoktuk meg a baráti társaságban.

És vannak lányok, akik ha új emberrel találkoznak, neki is azonnal puszi-puszi.

2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez reménytelen?
2017. szept. 19. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A puszi annyit jelent kb., hogy nem undorodik tőled. Olyan szinten átlagos dolog ez a puszi, mintha a haveroddal fognátok kezet. Róla sem gondolod, hogy meleg lett hirtelen.


A szemezés már érdekesebb kérdés, lehet, hogy tényleg van köztetek valami. Az nehéz eset, hogy van barátja, ezt néha kamuból is mondják a csajok, hogy így "elérhetetlenebbnek" tűnjenek, vagy mi, franc sem érti a logikájukat. Szóval nem 0% az esélyed nála, én olyan 40%-ot adnék neked. Kicsit még próbálkozz.

2017. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, végre ma egy normális válasz is érkezik.

A szemezés kb: 5 mp tartott, nem bírtam ki, majd lenéztem. Majd ismét 5 mp. Mondjuk én kezdtem a szemezést.

2017. szept. 20. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok megint, tényleg nem reménytelen a dolog, egy próbát mindenképp megér. Azért légy óvatos a vélt vagy valós baráttal :D
2017. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy lány, nagyon szép, dumálgatunk stb. Majd hirtelen kifogytunk a témából néma csend, és a lánynak a szemébe bele néztem úgy kb 8 mp-ig. Ő is úgyanezt tette rezdenéstelen arccal. Majd nem bírtam ki és lesütöttem a fejemet, majd ismét megismétlődött 5mp -ig. Utána oda kisértem a buszhoz, majd arc puszival elköszöntünk. Szerintetek jó jel? Mi a véleményetek? Amugy tartottm volna a szemkontaktust, de már nem bírtam és ő nyert. Ez jelent valamit, vagy nem?
2017. szept. 20. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!