Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik társ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik társ kereső a legjobb? 19F

Figyelt kérdés
Olyan ahol válaszolni is tudnak a lányok.

2017. szept. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiken se nagyon szeretnek válaszolni. Talán az Elittárson valamennyire. De azt sem ajánlom.
2017. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, én randivonalon fennvagyok, ott szmletésnapodra kapsz 3 nap prémiumot, olyankor tudsz üzenni. Írtam egy szimpatikus lánynak, és első próbálkozásra kaptam is tőle választ. Egész jól eldumáltunk egy darabig, facebookon folytattuk, aztán kimutatta a foga fehérjét. Egy hosztis 3,14 csa volt, nem is csidálom, hogy társkeresőre kellett mennie... aztán azóta írtam kb további 20 lánynak, abból viszont egyre se jött válasz. Tinderen össz 1 csajjal dumáltam, ő viszont nagyon messze lakott, mert nálam rossz néha a hely ahova engem jelez.
2017. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.
2017. szept. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!