Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem, hogy valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy valamit rosszul teszem? Hogy tudom magam fejleszteni türelmesség terén?

Figyelt kérdés

Igazából több fő problémám van. 16 üves, fiú vagyok és eléggé visszahúzódó és a leírásból kiérezhető, hogy eléggé kevés önbizalmam van (meg is van rá az okom) ...

A fővárosban élek és tanulok...és nagyon hiányzik egy olyan lány az életmből, aki több mint egy barát, megért, elfogad, és szeret. Hiányzik nekem egy lány ölelgetése, eljárogatás vele...szeretnék tapasztaltabb lenni mint most vagyok...az önbizalmm és a kedvem az vitte le, hogy a közöség olyan kerülöttem, hogy nincsenek lányok...reggel mikor megyek egyedül akkor látok néhányat. De ők valahogy semennyire sem szimpatikusak..azta érzem, hogy valamiért nem találjuk meg egymást...haragszom magamra, mert törekszem rá a türelmességre, de valahogy mindig hiányzik, szembesülök más párok boldogságával és nekem ez rosszul esik...ilyenkor meg szidom magam, hogy miért vagyok még életben. Jelenleg nem tezsek semmit, mert amúgy sem tudonék mit...most várok és várok, arra, hogy megtaláljuk egymást, vagy én meglássak egy lányt és odamehessek hozzá..de ahhoz az kell, hogy tudjam, hogy valamiért így alakult, valamiért találkoztunk...a mai lányoknál nincsen esélyem, mert olyan alkatom van, hogy kidodnak rögtön...viszont állítólag nagyon kedves, megértő vagyok...

És az ilyen gondolkodásomon, nyugtalanságomon, magam ellen forulásomban szeretnék tanácsot kérni... mit tehetek? Mihelyt lehet bróbálkozok akányokkal de most azt érzem, hogy büntet valaki, és nem tudjuk megtaálni egymást...

Nem akarom, hogy a tinikorom elmúljon anélkül, hogy nem voltam mégegyzer szerelmes...


Nagyon örülnék tanácsoknak, hogy mit tehetek, helyes úton járok ...? Köszönöm előre is!



2017. okt. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte pont olyan vagy,mint én,csak én lány vagyok és így se jön össze. Egyszerű,tovább kell várni. Ha nem látod a megfelelő lányt,akkor nincs mit tenni. Talán majd kerülsz olyan helyre(pl. ha dolgozol),ahol talán több lány van és esetleg annyira tetszik majd valaki,hogy erőt veszel és bepróbálkozol.
2017. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ:) Akkor maradok ezen az úton továbbra is...csak olyan szomorú, hogy amiért ilyen fiú suliba mentem, akkor most 4 éven át nem is lesz?

Hogy álljak neki, hogy ne ezt gondoljam?

2017. okt. 6. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!