Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat érdeklik még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat érdeklik még a rocker/emo stb. lányok?

Figyelt kérdés

Csak mert én ilyen vagyok és a fiúk általában térszemete ként kezelnek

16L



2017. okt. 22. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán fog meg az ilyen stílus. 14/F
2017. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek

18/f

2017. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Remélem nem gond hogy lányként válaszolok.


Szerintem nyilván van akinek jobban bejönnek az alternatív lányok, van akinek kevésbé (ki hitte volna :'D) de tapasztalantom alapján a kisugárzáson múlik minden. Ha életuntan végigsétálok az utcán még jó hogy senki nem néz rám. De amikor mondjuk mosolyogva vagy csak simán jó kedvvel akkor még a nem alternativ srácok is meg-meg néznek.

És az hogy te nem tudod hogy bejössz-e valakinek az semmit se jelent. Magamból kiindulva mivel én pl messze nem olyan vagyok személyiségre mint a legtöbb lány, nem is mernek odajnni hozzám a legtöbben, mert fogalmuk sincs hogy hogyan reagálnék, és gondolom ez megrémíti őket. (Meg ma már alíg tudnék olyat srácot mondani, aki mer kezdeményezni, bár ez lehet csak az én környezetemben van így.)

17/L

2017. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hogy a viharba ne érdekelnelnének :D 16/f
2017. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nos nekem tetszenek az emo lányok, de azért mert én is emo vagyok, de a rockerekkel sincs bajom!
2017. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Roci (R) válasza:
Nekem nagyon is bejönnek :3 Meg volt is emo csajszi barátnőm
2017. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hát az én környezetemben valamiért nem szeretik ezt a fiúk

14/L/emo

2017. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!