Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? Tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? Tényleg velem van a baj? A tisztességes, visszafogott fiúk nem is számítanak?

Figyelt kérdés

Ki vagyok akadva. Komolyan.

Nem vagyok egy egészséges ember, de -többek elmondása alapján- okos,tehetséges, humoros ember vagyok. Nehéz utat tettem meg, hogy idáig eljutottam, felnéznek râm stb. Rengeteg csalódáson mentem keresztül. A környezetemben voltak normâlis lányok, mindig olyat keresek. Beszélgettem velük és tényleg az jött le, hogy normálisak. Ezek pedig nem normális fiúkkal jöttek össze!!

Ok, értem én, hogy változik a világ,de ennyire, hogy a hozzâm hasonló sorstârainkat senki se veszi komolyan??? Minden lány azt mondja, helyes vagyok stb. Stb., aztán ha komolyabbra fordul a dolog, akkor azt mondják, bocs, de nem??? A tisztesség, a visszafogottság, az udvariasság és társai ma már nem érték?

Tényleg, nincs kocsim, arany karórák sem iPhoneom, de az alapvető értékek amik tényleg fontosak, azok meg vannak bennem és a sorstársaimban. Akár egyedül is leélem az életem, barátnő nélkül, csak a lányok mondják meg, hogy nem vagyok jó pasi, azt is miért és akkor talán változik, ne azt, hogy így vagyok helyes meg úgy!

Nem akarok senki lelkébe belegázolni, de már unom, ami ebben a világban folyik.

19/F


2017. okt. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el nem éri meg sürgetni a dolgokat. :)

Majd téged is megtalál a szerelem, lehet hogy olyankor, amikor nem is számítanál rá. :)

2017. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek veled én is hasonló cipőbe járok a lányok mindig sorolják azokat a tulajdonságokat amik bejönnek nekik (kedves, udvarias stb) aztán összejönnek olyan arácokkal akik bunkok és rácsodálkoznak hogy 2 hónap után mással jönnek össze.
2017. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%
Ez visszafelè is ìgy van. A normàlis fiùknak olyan baràtnôjük van aki cigizik ,bunkò ,flegma , kinnt van mindene stb stb. A normàlisakat èszre sem veszik.
2017. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Ahogy látom, a normális fiúknak nincs barátnőjük, legalábbis az én környezetemben.
2017. okt. 23. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Abból ítélve amit leírtál nagyon normálisnak tűnsz. Sajnos manapság tényleg kevesen keresnek olyan fiút aki értelmes. Az ha még jól is nézel ki akkor az egy nagy plusz pont. Bár ez személyfüggő

L

2017. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak még lányok, akiknek normális barátjuk van:D. Én 16 évesen egy idióta után futottam, semmibe vett és nem értékelt. Nem is értem mi volt velem akkoriban, ilyen "fura" korszakom volt. Aztán rájöttem, hogy ezt nem csinálhatom tovább mert engem minősít, elkezdtem keresni azt a fiút, aki megfelel az elvárásaimnak (tudjátok humoros, becsületes, gondoskodó,azok a dolgok amik fontosak:D) és hát mondhatni nem is kerestem, inkább csak vártam. Egy hónap múlva jelentkezett is, kiderült hogy már egy éve kiszemelt, de nem volt mersze megszólítani. Végül elég hamar umm összejöttünk:D. A legrendesebb fiú akit valaha ismertem/ismerek. Egyáltalán nem egy páwa vagy ilyesmi, nem kigyúrt izomkolosszus. Ja és már több mint egy éve együtt vagyunk, eléggé stabil az egész, bár most tavkapcsolatban toljuk:D

Na bocsi elkalandoztam. Szóval azt akartam tudatni ezzel, hogy vannak még rendes fiúk és lányok, lehetőleg megfelelő helyen keresd őket. Én pl. eléggé félénk vagyok és sokaknak nyilván ez egyenlő azzal, hogy unalmas meg ilyesmi, meg se akarnak ismerni. Azt ajánlom, hogy ne csak bulikban próbálkozz(atok) vagy ilyesmi, és legyetek nyitottak, mert soha nem tudni..:D

Mégegyszer bocsixd 18/L

2017. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!