Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nagyon ragaszkodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon ragaszkodó az előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam előny, ha ragaszkodik hozzám
2017. okt. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nállam is előny lenne, én is ilyen vagyok:)
2017. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire.

Van egy pont ami után a ragaszkodás hosszú távon már ijesztő. Van olyan lány aki megsértődik, ha nem írsz neki vissza tíz percen belül. (Pl az én exem emellé rettenetesen képmutató is volt és néha egy egész napon keresztül nem írt)


Amíg azt a pontot nem éri el, addig akár még aranyos is lehet.

Ha valami problémád van az ilyen lányok általában segítőkészek és nem fognak annyiban hagyni egy veszekedést, hanem utána törekedni fognak a békülésre.


Szakítani viszont elég nehéz az ilyen lányokkal, vagy az is előfordulhat, hogy mident tudni akarnak majd.


Röviden egy bizonyos mértékig csak előnyei vannak, de van egy pont amitől egyszerűen sok és az előnyök eltörpülnek.

2017. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!