Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdjek el beszélgetni a csajjal?

Figyelt kérdés

Van a környéken egy lány, akivel még sosem kontaktoltam eddig, de ma délután teljesen random Snapchaten küldött egy képet és utána egy kb 1 órán át tartó humoros oda-vissza képküldözgetős beszélgetés ment.


Eléggé az jött le, hogy talán tetszem neki, de nem volt teljesen egyértelmű, ezért nem nyomultam.

Végülis abban maradtunk, hogy bejelölöm Facebookon, ami meg is történt és vissza is jelölt.


Viszont most fogalmam sincs hogyan tovább.

Csak random írjak rá már most vagy mi legyen?

Eléggé ráparáztam a dologra, mert egy kvázi tökéletes lányról van szó és nem akarom elrontani egy csúnya beégéssel a dolgot.


17 vagyok, ő meg 14 körül lehet


2017. nov. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerüen kérdezd meg ezek után, hogy van-e kedve veled találkozni/lógni valamikor a közeljövöben. Esetleg csináltok közösen vicces képeket...

Vagy igen vagy nem. Ha nem akkor tudod, hogy csak képküldözgetés.

2017. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak írj rá lazán valami hülyeséggel, és akkor érdemes valakivel komolyan tervezni, ha nem kell azon gondolkoznod, hogy milyen közös témátok legyen vajon, hanem tényleg annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy szinte magától megy a beszélgetés.. mert egy hosszú, és tartalmas kapcsolat alapja a kommunikáció, és nem a szex, ezért elengedhetetlen, hogy ez jól működjön köztetek. az pedig érezhető már az elején, hogy működik, vagy nem
2017. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kérdező, mondok neked egy konkrétumot. Az előzők is leírták, beszélgess vele, ismerd meg, és ha megismerted, járj a kedvébe, például, kérdezd meg, hogy "Te milyen helyeket szereted" Erre azt válaszolja "Erdőket" És másnap, hozd fel, hogy én kirándúlni szeretnék, egy erdőbe, te nem jönnél velem? De ezt csak akkor, ha tudod, hogy hova mentek. Majd a végén, mond neki, hogy azért hívtalak el, mert azt mondtad, hogy szereted az erdőket. És ez még aranyos is :). 16/F ha kell még valami írj privátot.
2017. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!