Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most hogy is van? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy is van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akki tetszik nekem, meg minden de nem tudom hogy ő hogy van ezzel. Hetente 2-szer találkozunk, és van amikor tök jól elvagyunk, beszélgetünk de van amikor rám se néz. Honnan tudjam meg hogy bejövök e neki? Hogyan tudassam vele hogy tetszik nekem? Mit csináljak hogy rám figyeljen? A válaszokat nagyon köszönöm!

2017. nov. 18. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol szoktatok találkozni?
2017. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Eddig mutatál neki bármilyen jelet is? Mert ha nem akkor ne várd a csodát.. Probáld a tuttára adni hogy bejon neked én is így voltam egyszer régen bejottem a srácnak aztán a végén lett is belőle valami de semmi kép se erőltesd mert azt senki sem szereti sőt szerintem ne is nyomulj nagyon rá csak nézd néha probálj a közelébe férkőzni vagy egyszerűen dicsérd meg valamilyét lehet ez lassú folyamat de szerintem beválhat ha nem akkor meg csak haver

Amúgy ha találkoztok akkor csak ketten vagytok vagy társaságban?

2017. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer jóga, másodszor kézműves foglalkozás. Van amikor kettesben vagyunk egy pár percig, de van amikor mások is vannak rajtunk kívül. Próbáltam többször is mutatni felé valamit. (mosolyogni, meg ilyesmi)
2017. nov. 18. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Értél már hozzá? Pl a kezéhez
2017. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer fogtam a kezét.
2017. nov. 24. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogd meg olyan helyen ahol félre érthető de leesik neki a tantusz
2017. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megpróbálom. :)
2017. nov. 26. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!