Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egyszer azt írják a lányok, hogy van kedvük ismerkedni/találkozni, utána ba**nak visszaírni több órán át?!

Figyelt kérdés
Élvezik ezt, vagy mi ?

2017. nov. 20. 22:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor minek ment bele a találkozóba ?
2017. nov. 20. 22:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Valszeg tényleg találkozni szeretne veled, szóval ha ő nem mondja le, akkor menj el, hátha kapsz valami magyarázatot; ne faggasd, hogyha tetszel neki szerintem látni fogod rajta; meg ha nem érdekelnéd, akkor minek akarna veled talizni? Jó, mondjuk hallottam már ilyen átejtős sztorit, de haranyos az a lány, és te ismered, akkor valszeg nem ilyesmire készül. Szóval nemtom, szerintem tetszel neki valszeg; de az is lehet, hogy csak szimpla haver-barátként gondol rád.
2017. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
rendben, köszi utolsó
2017. nov. 20. 23:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat ha pont a Miss Ribikre hajtasz es nekik irogatsz, akkor garantálom, hogy mindegyik csak szórakozni fog veled.
2017. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

es mi a helyzet akkor ha megkerdezi van e kedvem talalkozni, irom, igen szivesen

semmi valasz

majd kesobb ismet megkerdezi, es erre mar nem valaszolok


nem neki kellene valami idopontot helyet mondani?

2017. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!