Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes lányok miért ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért ennyire elutasítóak?

Figyelt kérdés
Miért kell egy srácot egyből lekoptatni, ha már egyszer vette a bátorságot és odament hozzá? Legalább beszélgetni, aztán finoman megmondani hogy nem az esete, de azért egyből elküldeni...
2017. nov. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer például borzalmas napom volt, es amikor leszálltam a villamosrol odajött egy fiu, hogy nem iszunk e meg egy kávét. Mondom nem voltam jo kedvemben és csak annyit mindtam, hogy koszi nem, es mentem tovabb... Amugy nem jott be a srác de utólag nagyon megbántam az egészet... Ha normalis hangulatban lettem volna biztos vagy igent mondtam volna, vagy csak megdicsértem volna h ide mert jonni es beszélgettem volna vele egy kicsit.... Meg mindig bánom egy kicsit a szituációt, pedig kb. féléve tortent...
2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok! Na ezt egy picit hülyén fogalmaztam meg de a lenyeg h a fiunak csak annyit mondtam h 'köszi nem'.
2017. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha kapásból nem az esete, akkor jobb ha nem is húzza az ember tovább a szót, mint fölösleges köröket futni, amire még esélyt látna folytatásra az ember, aztán kiderül hogy mégse.
2017. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...

Én is elég válogatós vagyok de megpróbálok minnél finomabban fogalmazni.

Próbálj meg élőször csak barátként barátkozni aztán ha úgy érzed hogy megbízik benned próbálj meg máshogy közelíteni.

Ha eddig sikerül a többi általában megy magától!

2017. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem felelőtlen dolog egy tök idegennel kávézni menni. Jól tetted.

Hol a tartás belőled? Ne légy ilyen könnyen kapható. NEm csak az a lány könnyen kapható, akit ágyba lehet vinni az első randin, hanem az is, aki egy vad idegennek igent mond egy rapid randira.

2017. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy termeszetes dolog azzal van a baj , de csak a magyar lanyokkal , hogy ok nem 100-ak. Arogansak es nagykepuek , de ez csak a muveletlenseguk miatt van. Kint 4 osztallyal is tud normalisan ismerkedni egy no.


Kulfoldon az a normalis , ha egyszeruen fejezik ki magukat, de kedvesen mondjak, vagy finom magyarazatot adnak.

2017. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!