Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon sokat szomorkodom a külsőm miatt, viszont van egy fiú, aki nagyon tetszik. A probléma csak az, hogy neki a legjobb barátnőm tetszik, aki nagyon szép, bárhol vagyunk egy csomó fiú bókol neki én meg addig nézem a tájat. Szóval igazából ez engem nagyon rosszul érint, viszont bűntudatom is van, amiért ezen szenvedek és nem annak örülök, hogy ő sikeres. Szánalmas ember vagyok azért, amiért ezt érzem?

2017. nov. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az :D Az ember hajlamos az irigyésgre, hidd el velem is megesett hogy lettem volna XY bőrében, de aztán rájöttem hogy NYET, felesleges mert neki meg az élet más területén lehet gondja, NINCSEN TÖKÉLETES, csak abban a pillanatban cserélni akarsz valaki mással, mert az adott helyzetben neki jobb :D de más körülmények között lehet ő cserélne veled :)

18F

2017. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar ember. Mindenki igényli az igazolást, ez természetes. Lesz majd valaki, aki téged választ majd.
2017. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat gondolkodtam ezen a kérdésen, mert ugyanabban a szituációban vagyok, mint te. Rájöttem, hogy attól, hogy mi ezt gondoljuk, nem vagyunk rossz emberek. Pedig nekem is a legjobb barátnőm, aki nélkül nem tudom elképzelni a mindennapjaimat. Viszont az akaratlanul is kikészít egy idő után, ha folyamatosan azt látjuk, hogy minket semmibe vesznek. Önbizalom romboló. Én azt tanácsolom neked, hogy járj el egyedül helyekre, bulikba, ahol majd rád is felfigyelnek. S attól, hogy ő szép, a sajátodat nem veszi el. S attól, hogy ő csúnya, te nem leszel szebb. Nekem mindig ez jut eszembe, és segít.
2017. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!