Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fő kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan fóbia, amikor félsz attól aki tetszik neked?

No igen, itt nem arra kell gondolni, hogy a visszautasítástól vagy a normális félelem ami mindenkiben van, hanem az én esetem, ami kifejezetten zavaró és kellemetlen: amikor akár csak 2 méternél közelebb kerülnék az aktuális személyhez, egyből majd kiesik a szívem, úgy hogy érzem a rúgásait rendesen, a kezem iszonyat nyirkos lesz, és remegek, nem csak simán hanem alíg bírok akármit csinálni, még sétálni se nagyon, kvázi lefagyok, kimegy az erő a lábamból, a kezem pedig még 10 percig remeg. Azt követő órákban általában lehangolt vagyok.

Nem volt ez mindig így, jópár visszautasítást kaptam, de pozitívan gondolkodtam, és próbáltam magam fejleszteni, és mondogatni hogy "türelem", de mostanra már odamenni se tudok, a félelem sokkal erősebb mint a szerelem.


Bocsánat az önsajnálatért, csak probalok nem életképtelen p.nci lenne, és rendesen ismerkedni újra.


Köszönöm! Mi lehetne megoldás?



2017. dec. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg először barátkozni lányokkal.
2017. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem túlértékeled azt aki tetszik nekem is volt szerelmem randiztunk de megcsókolni se mertem

túlságosan féltem hogy jaj ne mit gondol

kit érdekel van hatszázezer másik

2017. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én könnyen átlépek szerelmeken, lévén egy se jött össze, viszont a folyamatos szorongás és a pánik ami akkor történik amikor látom, nagyon rossz, néha csak simán kisírnám magam, bár ez inkább lehet a többi magánéleti tényező miatt van...
2017. dec. 7. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor se érdekeljen nagykn érdekel az a valki ezért szorongsz

a lámpaláz is amiatt lehet mert félsz a közönség fújolásátol viszont ha leszarod akkor nem is fogsz félni

nem tetszel neki naés kit érdekel

2017. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért van mert piedesztálra emeled. Gondolom nincs sok tapasztalatod még, és ezért van.
2017. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!