Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek melyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek melyik duma jobb kezdésnél?

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki szokott nézni, néha szemezünk de én elnézek általában.


Ha odamegyek hozzá, melyik duma jobb?


1. Szia! Lehetne egy kérdésem? Hogy hívnak?

2. Szia! Suli után lenne kedved sétálni?

3. Szia! Miért szoktál nézni?


Vagy esetleg jelöljem be fb-n mert általában az osztálytársaival van és nem akarom beégetni az ocsmány fejemmel. :D Nem is érzem miért néz...



2017. dec. 10. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a 2-es.
2017. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem is értem*


Jaa, és az összes lehetőségnél megkérdezném, hogy lehetne-e egy kérdésem vagy nem zavarom e.

2017. dec. 10. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

1. Erre senki nem fog válaszolni egy tök idegennek.

2. Azt se tudja ki vagy. Mi a francért sétálna veled?

3. Ez a legzavarbaejtőbb kérdés.


Ha a fejedet ocsmánynak találja valaki ,akkor élőben és facebookon is beég(sz), úgyhogy szerintem az fb semmivel sem jobb.

2017. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon égek be, gátlástalannak kell lenni. :D


Amúgy ez egy hasznos válasz volt, elmondtad, hogy mindegyik lehetőség szar. Te mivel kezdesz? Villantasz egy huszast? :)

2017. dec. 10. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne kerdezd meg, hogy kerdezhetsz e.. Nem tul sok onbizalomra utal, probald el tukor elott.

En kernek egy zsepit, ha van nala az jo, m3gdicsered a zsebkendo illatat vagy barmit, csak ne a szemeit vagy a hajat valami olyat amit nem szoktak es utaba kerdezed a setalast amint a valasz igen egybol koccantod h remek akkor suli utan.

Ha nincs nala zsebkendo akkor meg megmindod hogy suli utan eljonne e zsebkendod venni veled, tudsz egy helyet ahol nagyon jo zsebkendoket arulnak.

De szinte mindegy, csak az eloadasmod szamit.

2017. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a zsepis dolog elég vicces. :D :D
2017. dec. 10. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit lazabb, de nem a kezet kered meges nehogy bemagold, a sajat stilusodban. Hajra.
2017. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Légy spontán. Csak menj oda és kérdezz valamit...

Nem tudom hány éves vagy, vagy hogy évfolyamtársad-e a csaj vagy ilyesmi..

Akár oda is mehetnél hozzá/hozzájuk megkérdezni hogy nem tudják-e hol van az xy terem mert ott lesz órád :D

2017. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy???
2017. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17.
2017. dec. 11. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!