Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem viszonozzák soha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozzák soha az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbalkoztam már lány létemre és vártam is már elég sokat.Hiába változtatok magamon egyszerűen már több mint 2 éve úgy járok hogy senki nem viszonozza az érzéseimet amiből már picit elegem van.

Jelenleg tetszik valaki de ő sem ad semmilyen jelet nekem és én meg nem merek odaállni mint szokásom hogy elmondjam mit érzek mert megint akkor nekem lesz kellemetlen.

Nem tudom mit csináljak...

16/L


2017. dec. 10. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy fordult velem már olyan elő hogy mások számára is úgy tűnt mintha jeleket küldene közben meg szó sem volt semmi ilyenről.
2017. dec. 10. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz embereknél próbálkozól.
2017. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mert nagyon sokat próbálkoztál már lány létedre.
2017. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is pont ugyanígy vagyok. Nem tudom mit csináljak
2017. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meglehet.

Ha várnék akkor sem kezdeményezne egy fiú sem, így nem tudom mi a jó megoldás.

2017. dec. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!