Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti milyen okok miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen okok miatt nem kezdeményeztek/ketdeményeznétek egy lánynál?

Figyelt kérdés
Adott egy lány aki tetszik neked szemeztek stb. de nem mentek oda/kezdeményeztek nála. Miért? Mi az ami miatt nem mentek oda?

2017. dec. 11. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerem, csak külső alapján meg nem választok párjelöltet.
2017. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félnek a visszautasítástól.
2017. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ismer;

ha nem mosolyog amikor elkapja a tekintetet, akkor nemtudja, hogy bejön-e a neki;

Félénk;

2017. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint akkor nem kezdeményezek, ha nem látom a lánytól, hogy van értelme kezdeményezni.
2017. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel.! Valahogy nem értem azt, ha valaki szemezik velem akkor az simán oda tudna tudna jönni és akar beszélgetni vagy legalább bemutatkozni. De semmi..vagy nekem személy szerint a kedvencem amikor a neten tudják írni, hogy látott meg utána írja a dolgokat de amikor arra kerül a sor, hogy na akkor oda, megyek és személyesen beszélgetünk azt már egyik se, meri.! Én meg nem fogok oda, menni, hogy helló beszélgessünk már mert én nem akarok tőle semmit.!
2017. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint, a jelenlegi példa:

Vöröshajú lány, én pedig hiába vagyok 20 éves egy vörös haj (főleg azzal az árnyalattal) olyan hatást gyakorol az agyamra, hogy visszasüllyedek egy 3 éves szintjére kb, és teljesen lefagyok, mondjuk szemezünk meg mosolygunk egymásra, szóval már illendő lenne beszélgetni vele, de bizonyos okok mindig hátráltatnak ebben.


De mondjuk volt egy konkrét folyamat ami miatt sehova se jutottam:

1. Vörös hajtól teljes lefagyás.

2. Elkezdett szemezni.

3. Vöröshaj, szemezés, és még a cuki pofijával ellegyintett egy kis mosolyt is, ami ismételten egy lefagyáshoz vezetett.

4. Elkezdtem félni attól, hogy ha hozzá is szólnék egyből el is küldene a halálba.

5. Jómúltkorjában sikeresen ő jött zavarba és nem én (kemény 4 másodpercig bírt szemezni, utána csak kapkodta a tekintetét vörösdő arccal)

6. Próbálnám leszólítani, de vagy nem látom, vagy épp dolgozok és azért nem megy.


És ennél a pontnál telt be a pohár és váltottam YOLO-ba, már a hajszínről megismerem (mert ilyen árnyalatú vörösbe csak neki van) és amint meglátom, otthagyok haveromat is akár, átmegyek árkon, bokron, fán, emberen mint tank a vakondbuckán de most már biztos, hogy megkérdezem tőle, hogy nem lenne-e kedve beülni egy kávézóba.

2017. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg nem talaltam olyan okot, ami kizaro lenne.


De mondjuk en incel vagyok.

2017. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!