Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam el neki h tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki h tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy sràc a suliban akit mar tanev eleje ota figyelek. Hogyan mondjam meg neki h tetszik?nem merek odamenni mert folyton a haverjaival van es facebookon pedig nem szeretnèk irni neki, mert az meg milyen mar? 16/l

2017. dec. 12. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm, hát nekem igaz, nincs facebook-om, én interneten ismertem meg egy kedves lányt, de ez nem lényeges. Hanem, írj neki, mert igazából, a mai világban a "haverok" kibeszélik a barátjukat, barátaikat, és ez csúnya dolog. Szóval, írnod kell neki, vagy élőbe menj oda hozzá, ha nem mersz, akkor is meg kell tenned, tudom, semmit nem ér amit írok, mert énis teljesen félénk vagyok. De logikusan átnézve, oda kell menned hozzá. 16/F Írj privátot, tudok segíteni amint lessz időm
2017. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2017. dec. 12. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, mert megköszönted, ezért, azt kell, hogy mondjam. "Jó üzlet" Viccelek :D Na sok sikert :)
2017. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 Nekem is tudnál ezügyben segíteni?
2017. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ne nyomulj ennyire.
2017. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti, igen írok is privátba. :)
2017. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha odamenni nem mersz, írni nem akarsz akkor sehogy. Ha tenyleg tetszene nem foglalkoznál semmivel és senkivel:P
2017. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, bár nem akarok vitatkozni, de amit te leírtál, az nem teljesen reális, mert, van aki félénk, mint például én, és akármit mondhat nekem akárki, én akkor is csak magam után fogok menni.
2017. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!