Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keressek meg facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek meg facebookon egy lányt, ha se a nevéd nem tudom, se egy közös ismerősünk nincs?

Figyelt kérdés

2 hetente 1x látom a buszon, ma összenéztünk egyszer és mintha rámmosolygott volna. De ebben nem vagyok biztos ezért nem is alapozom erre a dolgokat.

Létezik olyan, hogy valahogy megtalálom facebookon? Mondhatnátok, hogy menjek oda, de mivan ha van pasija? Ezért kéne először megtalálni :D


2017. dec. 14. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha Facen megtalálod, akkor felkutatod, hogy van pasija és utána kezdeményezel csak? Mi lenne ha odamennél, aztán legfeljebb elutasít. Sokkal jobb személyesen. És kicsit creepy, ha kutakodsz valaki után
2017. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kutakodni szeretnék egyébként. Nem azt kell elképzelni, hogy ilyen olyan infókat akarok róla gyüjteni :D

Csak ha mondjuk látom, hogy van pasija akkor biztos oda se megyek. Minek? :D

2017. dec. 14. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de nem sok esély van rá, hogy megtalálod. Szóval inkább ilyen próba szerencse módon. 50% esély van rá hogy nincs pasija :D
2017. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na majd akkor lesz valami. Bár most jön a téliszünet pont nem fogok találkozni vele :D :D

Hacsak nem véletlen jövőhét csütörtökön is ezzel a busszal jön.

2017. dec. 14. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah kérdező, te egy rendes csákó vagy :), szóval, menj oda hozzá élőben, tudom, hogy nehéz, és tudom, hogy ez csak egy válasz, amit én ide leírtam, de ez a jobb út. És, nem minden lánynak van barátja, az előző jól írta "próba szerencse" sok sikert. 16/F Írj privátot, ha kell valami segítség. És ne legyél félénk, énis az vagyok, de ez már nem számít. Hanem nálad igen, de ha odamész hozzá, azt biztos értékelni fogja.
2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám xD, tök ugyanebben a helyzetben voltam/ vagyok, sehogy nem fogod Facen megtalálni, én informatikusnak készülök és úgyse tudtam, szóval szinte lehetetlen csak nagyonjó szerencsével, azt ajánlom ne legyél b*lfasz mint én voltam és menj oda hozzá :x
2017. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, kösz! Na majd megpróbálok alakítani valamit :D
2017. dec. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!