Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki itt próbál ismerkedni, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki itt próbál ismerkedni, az nem fél, hogy mégis kivel beszél?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kiírok egy kérdést, es megemlítem a nememet és a koromat egyszerűen esélytelen, hogy ne kapjak minimum 3 privát üzenetet. Az a legszomorúbb, hogy a legtöbb emberről 2 levélváltás után kiderül, hogy mennyire reménytelen. Na de amit én nem értek, hogy hogy írhatnak rá valaki olyanra akinek csak a nemét és a korát tudják (és még az is lehet, hogy kamu). De egyszerűen az ember sosem tudja, hogy az interneten kivel beszél, ezek az emberek tényleg ennyire naívak? Ezzel most nem akartam megbántani senkit, csak kiváncsi vagyok mások véleményére!

2018. jan. 1. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy naívak. Lehet, hogy buták. De lehet, hogy úgy vannak vele, hogy ha nem tetszik amit találtak, akkor továbbállnak. Vagy mindegy nekik egy bizonyos szintig, hogy ki, csak le akarnak feküdni egy nővel. De nég rengeteg más indok lehet. Mondjuk én nem alacsonyodnék le olyan szintre, hogy itt zaklassak ismeretlen lányokat.


Szerintem ha kiírnál valami olyasmit, hogy párkapcsolatot keresel, 16L, kapnál legalább 10 üzenetet mielőtt törlik a kérdésedet. És lehet, hogy az emberek nagyja 40 év feletti férfi lesz.


18F

2018. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ha közelebbről megismerek valakit, kérek képet, facebook, lakhely, stb.

Akkor most az emberek ne álljanak le senkivel beszélgetni, mert nem tudni ki a másik fél?


Ez olyan mintha élőben se mennél oda senkihez, mert nem tudod hogy milyen valójában, akkor nem is fogod tudni megismerni sem.

Inkább azt tartom butaságnak hogy valaki ilyenektől fél.

Mintha valaki folyton attól rettegne, hogy valaki odamegy hozzá az utcán élőben megkérdezni az időt és mindig azt feltételezni hogy ki akarja rabolni az illető.

Az élet nem pokol. Nem kell rettegni mindentől és mindenkitől.

2018. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De, egy kicsit félek. Pont ezért nincs beállítva az igazi nevem és ha rám írnak sem adok meg semmilyen adatot magamról és/vagy a családomról. Legtöbbször amugy is csak az érzésekről és baráti kapcsolatokról meg hasonlókról beszélgettem itt, amit miért ne mondhatnék el egy idegennek, akivel sose találkozom és nem tud semmit rólam? Persze még így is paranoiás vagyok egy kicsit, de szerintem jobb félni mint megijedni.
2018. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező: velem eddig még semmi rossz nem történt amióta itt vagyok.

És akinek szerencséje van és normális ember neki sincs félni valója csak normálisan kell viselkedni.

2018. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok és képzeld, nem félek, mert annyi eszem van, hogy ki tudom szűrni ki kamu és ki nem. Ha valaki szimpatikus, kérek fb. profilt, amiről 10 másodperc alatt meg tudom állapítani, hogy valós vagy nem. És, ha személyes találkozásra kerülne sor, ami viszonylag ritka, akkor csak akkor talizom valakivel, ha beszéltem vele élő szóban és láttam webkamerán.
2018. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 3 emberrel beszéltem innen úgy igazán. (2 lány 1 fiú) Mindkét lány azóta is Facebook-os ismerősöm. Múltkor ráírtam mindkettőre, az egyik nem válaszolt, a másik meg már arra se emlékszik hogy ki vagyok. :D

A srác pedig az egyik pillanatról a másikra eltűnt, de nem zavart különösebben. :D


Én szeretek interneten ismerkedni. Sok féle gondolkodásmódot lehet itt találni. Ráadásul elég sokat tanultam már az által hogy egy témáról több embernek a véleményét is meghallgattam/elolvastam.


Az meg teljesen más kérdés, hogy mikor lehet megbízni egy ilyenben, és mikor nem. Van olyan netes ismerősöm, aki nem tudja hogyan nézek ki, nem beszélünk már minden nap de mégis bízunk egymásban. Ha olyan van mesélünk egymásnak az életünkről, és segítünk a másiknak. Egyszer majd szervezek egy találkozót, ahogyan két erdélyi haverom is tette. Van egy kisebb facebook csoportunk, ahol (miattam) megismerte egymást a két srác. Aztán egy koncert miatt ugyanoda mentek,találkoztak és tök jól érezték magukat. :)

2018. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az hogy rádir még nem egyenlő azzal hogy el is akar jegyezni. ha időközben kiderülne, hogy csúnya vagy pufi vagy biztos nem lennének már annyira besózva.
2018. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Először is tisztázzuk, sose szoktam ráírni senkire se itt. Viszont volt már többen írtak rám és jól el is beszélgettünk hónapokig.

Szerintem azért bátrabbak a neten az emberek, mert nincs mit veszíteniük. Ott az x gomb...

2018. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) es a változatosság kedvéért most is kaptam 4 privátot :'D
2018. jan. 3. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért tettem rövid ideig, pár levél erejéig, mert más esélyem egyáltalán nincs egy aszexuális leány találására. De szánalmasnak éreztem magam, úgyhogy inkább nem írok senkinek és maradok egyedül.
2018. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!