Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá lányokra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá lányokra?

Figyelt kérdés
Ha élőben kell beszélgetni az sokkal könnyebben megy mert az adott pillanatról könnyű beszélni, de ez nem elég főleg akkor ha nem találkozol vele akár hetekig. Semmi ötletem arra mit írjak ami nem valami értelmetlen hülyeség, amiért felesleges ráírni bárkire is.
2018. jan. 2. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia teccesz jarunk?

Nem amugy... jo lenne tudni,hogy hány évesek vagytok. Itt vagyunk a felvételi megírásának idejében... pár nap múlva már szenvedhetünk.:( Kérdezd meg tudsz-e neki valamiben segíteni, mert ha igen akkor szívesen segítesz blablabla...

Meg pl elhívhatnád korcsolyázni. Én speciel nagyon örülnék neki, mert nagyon szeretek. (csak nem annyira tudokxd)

Vagy csak érdeklődj felőle. És akkor valahogy abból is ki lehet hozni egy találkát😂 ( igen most abban próbálok segíteni, hogy találkozhass vele, mert ugye említetted hogy hetekig nem látod)

De szerintem a korcsolyás a nyerő. Jó most ez nálam van így, de mindenki szeret korcsolyázni, nem?😅 Na de hajrá, aztán mondd meg mi lett.:)

14/L

2018. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként egy suliba jártok?
2018. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress vele közös témát... De óvatosan mert én pl egyszer azt hazudtam egy lánynak h imadom a lovakat erre mikor osszejottunk fél évig lovakról kellett dumáljunk vele mert imádta őket😂😂
2018. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!