Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ajánlatokat adni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlatokat adni, hogyan kellene lányokkal ismerkednem? Lányok is írjatok!

Figyelt kérdés
Nagyon tapasztalatlan vagyok és visszahúzódó, nincs bátorságom élőben leszólítani egy lányt valahol (akit nem ismerek). Facebookon bármennyire is hülyén hangzik a városomból bejelöltem vagy 200 lányt akiket nem ismerek, de már láttam őket az utcán legalább 1x, néhányat egyszer sem de bejönnek. Azt gondoltam bárkit visszajelölnek, mert néhánynak közülük külföldi tuti kamu karis ismerősei is vannak, engem letiltottak. Nem is jelöltem olyat, akinek csak 80/170 ismerőse van. Kb 30-40 visszajelölt. Abból 1-el elkezdtem beszélgetni, de nem jutottam többre, most már ő sem válaszol (többire nem merek már írni és elcseszni a dolgot). Élőben nem nagyon járok ki (bulizni sosem voltam, elmegyek munkába, régen suliba és ennyi) ilyen hülye ötletem is csak most jutott eszembe, és meg is bántam főleg hogy sikertelenül jártam. Lánytól még puszit sem kaptam soha és még lány (!rokon sem!) nem is ölelt meg soha, csak mamám meg ilyen öregebb személyek. Nagyon rossz a közérzetem miatta és nagyon rossz érzés már. F/26 és azért tini kapcsolatokba írom, mert egy 14 éves sokkal tapasztaltabb mint én, no meg amúgy is nagyon gyerekes vagyok... külön problémának érzem, hogy nem iszom és nem cigizem, kaják terén meg annyira válogatós vagyok hogy az sem pozitív és inkább ciki (igaz olcsó vagyok kaják szempontjából).

2018. jan. 4. 12:01
 1/3 anonim válasza:

Legyél laza,ne görcsöld túl.Fogd fel úgy hogy egy haverral találkozol akivel majd lehet lesz valami.Nem kell elsőre beleszeretni,csak alakítsd ki a saját beszéd stílusodat a lányokhoz.Én momentán annak a híve vagyok hogy elszórakoztatom,hogyha bedobsz egy-két poént és bókot utána majd lesz valami és ha elsőre nem megy,ne add fel és ha netán úgy alakul hogy az egyikkel komolyabbra fordulna akkor is legyél tökös.Ne hagyd hogy a félelmeid meg gátoljanak abban hogy érezz.Én ha elkezdek jobban megkedvelni egy lány akkor szövegelek mivel az tetszik nekik és nem baj ha nem tökéletes csak szívből jöjjön.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak lökd a sódert, nem baj ha hülyének néznek. Csajok úgyis a hülyéket szeretik 😉
2018. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 26 éves vagy, akkor bizonyára észrevetted már, hogy vannak az életnek olyan szegmensei, amit nem lehet kényelmetlenségek nélkül megúszni. Nos, a csajozás igencsak ékes példája ennek. Egyetlen módja van ugyanis megtanulni, ha pofára esel, és tanulsz belőle. Próbálkozol, és figyelsz, hogy hol rontod el. Mint amikor járni tanultál. Ha így nem ment, megpróbáltad amúgy. Aztán előbb-utóbb rájöttél a nyitjára. Mindössze annyi kellett hozzá, hogy eggyel többször kelj fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs egyéb dolgod.
2018. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!