Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok mondani olyan ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan ismerkedős oldalalat ahol "yandere" lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok olyan oldalt mondani ahol olyan lányokkal lehet ismerkedni akik úgymond "yanderének" mondhatóak?

2018. jan. 5. 01:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Rosszlányok
2018. jan. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
78%
Nem hinném, hogy a valóságban léteznek valódi yanderék. Ha nagy véletlen találsz is egy magát yanderének valló lányt, Az is csak divatból tetteti. Meg amúgy is, ha léteznek yanderék, szerinted felvállalják?. Egyébként a yanderék azért yanderék, mert szeretnek valakit. Tehát ha nem szeretnek senkit, akkor nem valószínű, hogy azok. Társekeresőn se szerelmes embert keresel.
2018. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem van néhány lány, aki betegesen függne egy adott embertől, de nincsenek olyanok akik eltennék láb alól a vetélytársaikat xdd
2018. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a yandere?
2018. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Neten kb. 10mp megtalálni.
2018. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
én yandere vagyok, de nekem már van senpaiom akit megakarok szerezni. Amúgy facebook animés csopikban több eséllyel találsz.
2018. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Ugye azt tudod, hogyha kikosarazol egy Yandere csajt, akkor arra is meg van az esély, hogy téged öl meg, hogy "örökre" együtt maradjatok.

UI: Keresgélj pszichopaták és szochipaták között. Nem mindegyik teljesen rideg, és valószínűleg az elején nagyon kedvesek lesznek (pszichopata báj).

Ha mélyebben érdekel a téma írj privátot.

(Nem vagyok diagnodztizált pszichopata, eddig sikerült elkerülnöm a pszichológust, szóval valószínűleg a Yanderék sem orvosi papírral, késsel és maszkkal császkálnak fel s alá az utcákon.

2018. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

*diagnosztizált

**) (a zárójel vége lemaradt)

A nem diagnosztizált alatt azt értem h csak annak hívtak/gondoltak. Annyira meg nem izgat a téma h elmennyek pszichológushoz...

2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

***elmenjek

(Bocs, fáradt vagyok)

2018. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Elmegyógyintézet
2018. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!