Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni vele? Vagy legalább elkezdeni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy egyetemre járunk de ő másik szakra jár így egyetle egyszer láttam az egyetemi bálban. Előszőr azt hittem jóval idősebb de tök véletlen megláttam facebookon. Így meg tudtam, instagrammon bekövettem ő vissza, pár képét belájkoltam de ennyi. Szerintetek, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, mert nagyon tetszik nekem? Úgy hogy ne legyen gáz (ezt az internetes ismeretlenül irkálást nem nagyon szeretem de nem szoktam találkozni vele). Lányok véleményére is kíváncsi vagyok, hogy hol kezdemébyezzek, hol és milyen témát dobjak fel. 19/f

2018. jan. 6. 18:44
 1/4 Singularity_amusing ***** válasza:
Írj rá hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni. Ez a legegyszerűbb mód.
2018. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ha esetleg látod,akkor menj oda hozzá és mondd meg neki hogy mit szólna egy ismerkedéshez.


Vagy ha tényleg nem találkozol vele akkor írj rá. Hátha lesz valami.

2018. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zoli780806 ***** válasza:

Fiatalon az ember mennyire "túlmisztifikálja" a dolgokat. Írj rá, hogy szeretnéd megismerni jobban, de mostanában nem látod, így nem volt alkalmad személyesen megszólítsd és mit szólna egy tejeskávéhoz.


Ha tetszel neki és nincs barátja, akkor úgyis tök mindegy hogy mit írsz.... ha meg nem tetszel, akkor is tök mindegy....


Legyen neked is tök mindegy.... hidd el ha összejöttök egy hónap múlva már unni fogod... ha meg nem, akkor jön más.

2018. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat irtam neki egy instastory-s kephez egy hellyel kapcsolatban ahonnan kirakta, azt hittem majd igy valamit visszair es elkezdthetunk beszelgetni de tevedtem :D vissza se irt ugy h eleg kinos :D
2018. jan. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!