Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egy kicsit fiúsabb lány már szóba sem jöhet a fiúknál?

Figyelt kérdés
Lányos ruhákban járok, de szeretem a lazább dolgokat. Focizni a fiúkkal, barkácsolni, szerelni. Rövid hajam van és szerintem ez a baj velem, de nem értem miért. Most úgy döntöttem megnövesztem (hiába nem áll jól) mert úgy gondolom így majd nem csak haverként közelednek majd a fiúk felém. Talpraesett csaj vagyok, lassan 18, jó tanuló, vannak életcéljaim.. mindenféle nagyképűség nélkül mondom, hogy sok barátom van, mindenki jófejnek tart a suliban, de a fiúkkal barátságon kívül nem tudok kialakítani másik státuszt... Nem egy visszautasítást kaptam már, ami lehangol. :/ Tényleg ennyire baj nektek ha egy lány nem teljesen nőies?

2018. jan. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
húgomnak majdnem seggig érő vörös haja van, mégse volt még egy komoly kapcsolata sem (még szűz), idén lesz 23 éves. őt is minden srác csak havernak tekinti. nem a haj hosszán múlik
2018. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Van aki a pláza macskákat szereti, van aki az olyan lányt akit babusgatni kell, stb. Nekem a hozzád hasonlók tetszenek, akik megoldják a problémáikat és nem életképtelenek. De ez én vagyok. Nem mindenki gondolja így.
2018. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén focizom, sportosan (de nem kifejeztten fiúsan) öltözök. A stílusom laza, közvetlen sokan haverként tekintenek,de azért tudják, hogy nem vagyok férfi és nőből vagyok. Apával otthon segítek mindenben, szerelgetni, fát vágni télre, mert van kandallónk is. Imádok ezeket a fizikai munkákat. Szeretem a motorokat és 4 éve motorozok. Vállig ér a hajam nem olyan hosszú. Nem sminkelem magam stb. Mégis 3 párkapcsolatom is volt és több évesek. Nem ezen múlik. A személyiségeddel lehet gond, nem csak a külsőddel.
2018. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
muti
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a többségnek: nekem is a nőies lányok és hölgyek tetszenek. Nincs vonzóbb a hosszú hajnál és egy kis egyberészes szoknyánál. De a túlzott smink és műkörmök nekem egyáltalán nem nőiesek. Még az sem zavar ha természetesen hagyod a szemöldököd. Persze ha szép.
2018. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küljd fotót és mondok véleményt.
2018. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek
2018. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!