Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánnyal már egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal már egyszer beszéltem és akkor ha legközelebb ha beszélek vele miket mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem a városból ahol lakok. És beszéltem a múltkor vele, de ott hagytak! Bár ez jobban inkább a barátnője hibája lehet. Aki nekem nem tetszik. Mégis ő talált ki valami ki fogást, az aki nekem tetszik meg ment utána! Viszont az a csaj beszélt meg kérdezett többet aki nekem nem tetszet,a nekem tetsző meg 1-2 szavas válaszokat adott, na és ez mégis mit jelenthet?! Igazándiból a lényeg az, hogy valószínüleg azért hagytak ott mert akkor nem voltam elég magabiztos, de már azóta beszéltem egy másik lánnyal és azzal már magabiztosabb voltam, de ő annyira nem tetszik! Na mind1 az a lényeg, hogy addig jutottam el a csajoknál, hogy mennyi idősek,hova valósiak na meg melyik suliba járnak? Utána vagy 10 másodpercig kínos csend lett, utána röktön a nekem nem tetsző csaj mondta, hogy beszélniük kel az egyik barátnőjükkel vagy valami ilyesmit, aztán ott hagytak! És most egy kicsit piszkálja a csőrömet az, hogy legközelebb ne, hogy ne akarjon velem szóba állni vagy valami ilyesmi,azért mert akkor nem voltam elég maga biztos,vagy ne, hogy magabiztosság hiányosnak gondoljon és azért ne akarjon velem beszélni ,vagy stb!

Nos, ha legközelebb beszélnék vele, és lehet emlékezne rám. Akkor, ha már az iskolát,a korát és a várost megkérdeztem. Akkor legközelebb mivel vagy mikkel kezdjem el a beszélgetést? Mert ugyanezekkel azért nem kezdeném el mert valószínűleg emlékszik rám, és akkor meg azért hagyna ott mert meg kérdezem tőle ugyanazokat, meg hülyének is nézne! Ha hülyének nem is akkor meg azt gondolná, hogy nem vagyok egy profi csajozos típus! Miket mondjak neki legközelebb?



2018. jan. 29. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Először is a legfontosabb, hogy legyél a lehető legmagabiztosabb!! Ne parázz rá! Az a baj, szerintem ez a "beszélnünk kell egy barátnőnkel"csak egy kifogás volt, hogy vége legyen a kínos beszélgetésnek. Szóval legközelebb vedd a kezedbe az irányítást. Kérdzeheted hova járnak bulizni, ha te tudsz valami jó helyet hívd el őket oda, sportolnak e valamit (ez akkor a legszerencsésebb ha te is sportolsz valamit), szeretik e a sulijukat stb. Legyél magabiztos, de ne tűnj rámászósnak,bár ne is azt lássák rajtad, hogy remegsz az idegtől. Sok sikert!
2018. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Oké azért kösz, de én most azt kérdeztem ha legközelebb megint el kezdenék beszélgetni azzal a lánnyal akkor hogyan kezdeményezem a beszélgetést, az elején miket mondjak nekik?

Mert oké ezeket is meg kérdezném egy kis idő után de mivel egyszer beszéltem már velük ezért nem kezdeményezhetem ugyan úgy a beszélgetést. Mert lehet, sőt biztos, hogy emlékeznének a múltkori beszélgetésre!

2018. jan. 29. 22:10
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb próbálj egy kicsit rámenősebb lenni, de azért ne nyomulj. Ha ott lesz a barátnője is, akkor inkább felé érdeklődj (a kiszemelted felé) és kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve elmenni valahova. A másik csajjal meg kicsit csinálj úgy, mintha ott sem lenne:D
2018. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Oke koszi ez is talan jo lehet de en engem at erdekel hogyan kezdjem vele legközelebb a beszelgetest az elejen miket kerdezzek tole es miket mondjak neki?
2018. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
De ha lehetne akkor olyan válaszokat kérnek , én: lány: Én: lány: Én így tovább ez valameddig menjen utána egy kicsit egészítsetek ki és majd le írom , hogy utána fogom e tudni , hogy hogyan tovább vagy sem már nagyon szeretnek erre a kérdésre valami ilyen válaszokat kapni
2018. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Illetve az #5-sok kommentelő az én voltam, a kérdező
2018. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
#5-dik
2018. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Ebben a kérdésben nem lehet segíteni. Egyszerűen nem lehet mit mondani. Egy beszélgetést nem lehet előre megtervezni, a folyamat közben alakul ki, és bárhová szövődhet. Indulj ki valamiből (bármiből) és vidd tovább.
2018. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
De egy két variációra gondolok akkor hogy én pl hogyan kezdjem a beszélgetést na meg ha ezt mondja akkor mit válaszoljak rá , ha azt mondja akkor mit szerintem kb meg lehet ezt a kérdést valaszolni
2018. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Jaj, ne töketlenkedj már...


- Szia.

- Szia.


Kezdésnek. Ezután bármi... Politika és vallás kivételével.

2018. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!