Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Van erre valami szakszó?

Figyelt kérdés
A természetemből fakadóan vonzódom a lányokhoz viszont a tudatomban egyel se feküdnék le. Úgy hiszem hogy a lányok 20 éves korukig éretlen idióták és egyáltalán nem úgy viselkednek ahogy én elképzelném őket. Szóval akarok is lányt meg nem is.

2018. febr. 4. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
20 év után is azok, nyugi :)
2018. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért ne általánosítsunk már... "Éretlen idióták".. nem tudom, hol éltek ti, de köztudott, hogy a lányok hamarabb érnek és gyorsabban fejlődnek, mint a fiúk. Aztán a fiúk kb. 17 éves korukra "zárkóznak fel" a lányokhoz.
2018. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

''Azért ne általánosítsunk már... "Éretlen idióták".. nem tudom, hol éltek ti, de köztudott, hogy a lányok hamarabb érnek és gyorsabban fejlődnek, mint a fiúk. Aztán a fiúk kb. 17 éves korukra "zárkóznak fel" a lányokhoz.''


Tapasztaltuk mind. :) Folytasd!

2018. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Csak azt mondom, hogy teljesen alaptalan azt mondani a lányokra, hogy éretlen idióták, holott mindig is a fiúk voltak azok, akik úgy viselkedtek ahogy.

Nem azt mondom, hogy nincsenek buta lányok, mert vannak, de nem mindegyik. Mint ahogy nem mindegyik fiú buta, de vannak köztük.

Kérdező, ha egyik lány sem "úgy viselkedik, ahogy te elképzeled" (ez a kijelentés önmagában már nagyon önző), akkor lehet, hogy csak a felszínes libák között keresgéltél eddig!:)

2018. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy nem mindenki naiv. :) vannak idióták a fiúk között rengetegen! Az már biztos. De elhiheted, a lányok között azért jóval több van. .D
2018. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az oké, hogy jóval több van, de általánosítani akkor sem kéne.. és az ehhez hasonlók után szoktak jönni a "mert a hülye feministák" típusú beszólások🙃
2018. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Általánosítás=általában ilyenek. nem tudom, hogy mi ezzel a probléma. mindenki ezen van fennakadva. Akkor kéne majréjzni, ha azt mondanám, hogy mind ilyen. :)
2018. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

"a lányok 20 éves korukig..."

"20 év után is azok, nyugi"

Szerintem ez mindent elmond. De ahogy gondolod:)

2018. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez az igazság. :) Na mindegy, ne legyen háború.
2018. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A gond az, hogy nem ez az igazság:D

Látom nagyon különböző nézőpontot tartunk sajátunknak:D na nem baj

2018. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!