Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú,akivel mindössze a közös barátok miatt beszéltünk.Elmondta nekik,hogy én is tetszek neki,viszont szégyell rámírni.Hogyan érhetném el,hogy felvegye velem a kapcsolatot? Én biztosan nem fogok először ráírni és azt hiszem ő is így gondolkozik..

18/L



2018. febr. 6. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el te is nekik, hátha tovább adják és utána majd rád mer írni.
2018. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elmondtam és biztosan tudja..
2018. febr. 7. 09:04
 3/3 anonim válasza:

Először is, meg kell tudnod, gogy van-e barátnője.

Ha legközelebb találkoztok, és tudtok többet beszélni,ismerd meg: beszélgessetek a hobbitokról, kérdezd meg, hogy mi a kedvenc kajája, majd ott tartok, hogy vicces sztoriról beszélgettek, kérdezd meg a csillagjegyét, kérdezd meg tőle, hogy mit szeret sportolni, milyen szórakozóhelyet szeret. Aztán osszatok meg titkokat. Majd mondd meg neki, hogy cseréljetek telefonszámot, hogy legközelebb is találkozzatok. A következő nap pedig hívjad el egyet kiruccanni, akár arra szórakozóhelyre, ami neki a kedvence (vagy a te kedvencedet), vagy hívjad el sétálni. Aztán majd egyre sűrűbben találkoztok, és ott fogtok tartani, hogy meglesz az első csók.

Szerintem így biztos, hogy eggyütt lesztek.

2018. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!