Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit egyek ez ellen? A legnagyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit egyek ez ellen? A legnagyobb bal*****nak érzem magam!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és eddig 19 lány akart próbálkozni nálam vagy küldte a jeleket, de én mindig elbambáskodtam a dolgokat. így maradtam le életem szerelméről is valószínűleg.Kb 1 éve próbálkoztam is nála. De akkor volt barátja. Elfogadtam és tiszteletben tartottam. 1-2 hónapig minden maradt úgy ahogy volt. Lebetegedtem 3 és fél hétig nem voltam suliban. Ahogy visszamentem kezdett távolságtartóbbá válni. Időről időre jobban és jobban. Szakítottak. Most nincs senkije. Nekem még mindig tetszik. De nem tudom most így mit tegyek, ha már így reagál arra is hogy ha összefutunk a folyosón:

Ma is találkoztam vele. Egy haverommal voltam. Ő csak neki köszönt jó hangosan, engem pedig le se szart. Pedig kétszer is összefutottunk és én köszöntem de ő egyszer sem pedig mindkét alkalommal hosszan nézett. Úgy fáj ez! Már kezdem azt hinni nem érdemes energiát fektetni bele, de egyszerűen szeretem és ez az érzés kegyetlen!:'( Az a legnagyobb bajom, hogy így nem tudom hogy menjek oda hozzá. Arra is gondoltam, hogy megutált vmiért de én nem tettem semmi rosszat. Egyszer csak ilyen lett és most hogyan kezdeményezzek így nála ha rám se néz?


17/f


Köszönöm, ha segítesz! Hálás vagyok érte!


2018. febr. 8. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán menj oda hozzá, amikor egyedül vagy és ő is és kérdezd meg, hogy mi a baj, miért nem köszön vissza?
2018. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet azért ilyen, mert az elején nem vetted észre a jeleit, és ez megbántotta őt, úgymond belső sérelem, jobb minél előbb tisztázni az érzéseid, hidd el jobb lesz neki is!
2018. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!