Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély, vagy aranyosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, vagy aranyosan lekoptatott? 🤔 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, kb. egy hete beszélgetünk, mondtam neki, hogy összefuthatnánk valamikor, Ő csak annyit írt erre, hogy "Hát nem tudom majd meglátjuk". Van vajon rá esély, vagy csak aranyosan lekoptatott? 😔
2018. febr. 10. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy udvarias visszautasítás volt
2018. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csajtól függ.

Én szoktam ezt akkor is mondani, mikor kéretem magam, de akkor is azt mondom, mikor nem akarok találkozni vele.

Hogy tudod eldönteni, hogy épp melyik szól neked?

1, Személyesen: A hanglejtése, hangsúlya és az arcmimikája elárulja

2, Neten: Sehogy.

2018. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg azon múlik, hogy milyen volt a hangsúly(amit az elöttem lévő írt), mert én szoktam ezt olyankor is mondani, amikor nem akarom, hogy tudja a fiú, hogy mennyire bejön nekem, ezért csak óvatosan válaszolok. De az is lehet, hogy csak nem akart megsérteni azzal, hogy azt mondja, nem:)
2018. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre van egy jo mod, hogy kideritsd. Par nappal kesobb hivd el ujra. Ha akkor is ilyesmit mond, vagy azt, hogy nem er ra, vagy ilyesmik, akkor nem kellesz neki.
2018. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!