Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hai, nem tudom már, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hai, nem tudom már, hogy honnan is kezdjem?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy már nem is tudom, hogy hogyan kezdjek bele. Most szakadt vége egy több mint egy éves kapcsolatomnak, és nekem még mindig hiányzik, és szeretem őt.. viszont neki nem voltam elég... s előtte akár utcan is megszólitottam bárkit, de most csak őt keresem mindenkiben... s így nem tudok odamenni... arra gondoltam, hogy esetleg egy netes társkereső, esetleg facebook-on, talán menne, hogy nem személyesen először. De esetleg valaki tudna mondani ilyen oldalakat? Bár aki kidobott lány, nem rocker volt, és a zenei izlésünk nem egyezett valami nagyon, de most rocker lányokkal szeretnék ismerkedni újra. 17/F rock, metál, emo, goth, punk. Bármi, igazán nem számít. Egyedül még a gothokat nem ismerem igazán. :/ még nem volt gothal, punkal se emoval dolgom, de pár punkosabb zenét hallgatok, és manapság emos zenéket is, mimt pl az afc. De ha tudnátok egy oldalt, ahol esetleg sikerrel járhatnék, azt megköszönném. Lehetőleg Bp. És ha nem baj tippeket is adhatnátok, hogy hogyan is csináljam miket mondjak. Én még ez a barátnőm előtt nagyon rideg voltam és nem zavartak másnak az érzései, de ő megváltoztatott és most nem tudom, hogyan is kéne nekiálnom. Előre is köszönöm a segítségeket! És a trollkommenteket kérem kihagyni. 17/F Bp. ~170cm vékony, de nem csont. Van némi izom. Szőkésbarna hosszú haj.(Csak ha valaki kérdezné, vagy esetleg nem is tudom kéne valahová XD tényleg nem tudom, mihez kezdjek ezért írtam. Ne kövezzetek meg pls.)

#ismerkedés #rock #metál #punk #emo #társkeresés #goth #esetlegfacén #esetlegcsakbarátkeresés
2018. febr. 11. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy túl rajta,addig ne ismerkedj. Így a másik csak pótlék lesz.
2018. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!