Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemtudok oda menni egy lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok oda menni egy lányhoz sem, ha oda is megyek zavarban vagyok és beszélni sem tudok, ezért esélyem sincs senkinél, hogy tudnék ezen az átkozott tulajdonságomon változtatni vagy lehet egyáltalán, mert nemmegy?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:

sokan vannak így... majd idővel oldódik ez, valahogy megérzed, hogy nem olyan bonyolult, mint ahogy a képzeletedben előre vetíted, jobb is, ha nem próbálod elképzelni, milyen lenne ha odamennék...

Talán az segít, hogy a lányok várják ám, hogy odamenj, és kezdj beszélgetni velük - egyszerű hétköznapi témákról

2018. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egy fiú zavarban van, amikor odajön hozzám, mert érzem, hogy tényleg fontos ez neki, nemcsak úgy poénból bepróbálkozik minden lánynál.
2018. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen lány is,aki így gondolja :O
2018. febr. 20. 14:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem változni fog, amúgy bárkivel is beszélek zavarban vagyok,ha nem ismerem.
2018. febr. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!