Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért buknak a 14-16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin fia kérdése:

Miért buknak a 14-16 éves csajok a szakállas, huszon egy-pár éves pasikra?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy 2018 a r.b.nc.k éve lesz.. De ennyire..

2018. febr. 20. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Sok tizenvalahány éves kis leányzó azthiszi magáról hogy milyen érett, és hogy nekik idősebb srác kell, mert a saját korosztályuk túl gyerekes. Ilyen korban elősször is még tanulnia kéne ezeknek, nem pasizni, másodszor pedig, ezek nagyon beképzeltek! A legtöbb ilyen lány egy ostoba r.b.n.c (a te rövidítéseddel élve), már bocsánat a kifejezésért, illetve tisztelet a kivételnek! 17/f
2018. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Kivételek mindig voltak/vannak/lesznek. Én is ebben a korosztályban vagyok. Sosem volt barátom, és nem is érzem úgy, hogy szükségem lenne rá. Az tényleg igaz, hogy sok 14-16 éves lánynak bejönnek a szakállas, idősebb pasik. Én ezt nem is értem, főleg, ha szinte az apja is lehetne. Én egyáltalán nem érzem magam annyira éretnek, hogy idősebbek jöjjenek be. Sőt nem hiszem, hogy a korosztályomban lévő lányok éretebbek lennének, legalábbis a gondolkodásunkat illetően.:D Hogy 2018 minek az éve? Szerintem a tizenéves lányok között mindig akadt néhány ilyen.

Szóval, ne általánosítsunk, attól még, hogy van pár ilyen érdekes gondolkodás lány!

2018. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm a válaszokat! És igazad van, ki hagytam hogy tisztelet a kivételnek. Már csak azt nem értem hogy miért gondolják az ilyen lányok azt, hogy jó az ha sokkal idősebb a pasijuk. Ez menő lenne..?
2018. febr. 20. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért, ha egy lánynak tetszenek az idősebb fiúk/férfiak, az nem jelenti rögtön azt, hogy elég érettnek is hiszi magát hozzájuk.

Bevallom, Nekem is bejönnek (Jó, a szakáll nem), de ennyi, nem jönnék össze egyikkel sem. 17/L

2018. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Magánügy. Mit érdekel? Nem értem, hogy egyesek miért foglalkoznak másokkal. Sokan mondták, hogy 2018-ban még több élettelen lesz, akik idegenek magánéletében vájkálnak. De ennyire...
2018. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Fúj.

Gondolj a kivételekre is.

16/L

2018. máj. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó mi a gondod a szakállas férfiakkal ?! Én 22 éves leszek és van szakállam, szép ápolt.
2018. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a médiában keresendő a válasz. Sok tiniszar...bocsánat tinisztár 20 feletti majdnem 30 körüli és őket kiáltják ki szexistennek. Persze hogy ez a divat, a menő és ilyeneket keresnek.

De vegyük a 26 éves Szabyestet. 10 éves lànyokkal pózolgat hunyoroga kidugott nyelvel vagy pucsítva és csücsörítve mint egy fogyatékos a bongyor hajáról nem beszélve. Ràadásul minden második 10-16 évesnek àlmai netovábbja.

Vagy a kivénhedt 40+ rockzenészek sok 16-20 közötti lánnyal kavar.

Csoda ha az egyik majom majmolja a másikat?

2018. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki kerem magamnak, 16 vagyok es a 30-40 eves korosztaly tetszik.

De hogy ez a ri**ncsaggal hogy fugg ossze, az szamomra rejtely.

2019. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!