Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy pici suliba járok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy pici suliba járok és tetszik egy nálam 1 évvel idősebb lány. Adnátok-e esélyt erre úgy, hogy 2 osztállyal feljebb vagytok nálam?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, nekem az már fiatal, tudom, nevetségesen hangzik. Ha két évvel idősebb lenne nálam, nem zavarna, de, hogy két évvel fiatalabb nálam, az egy picit valamiért igen.


De ettől még lehet simán esélyed, sok dologtól függ. Pl közös érdeklődések, szimpatikusak vagytok-e, egymásnak, stb.

2018. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"1 évvel idősebb, és 2 osztállyal jár feljebb"
2018. márc. 4. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értettem. Én két osztállyal alattam nem szoktam nézni a fiúkat, a fiatalabbak csúnyán szólva nem érdekelnek.
2018. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp értékelném ha valaki próbálkozna, és szeretne megismerni. :) Egy év az jóformán semmit nem jelent. Szerintem nyugodtan kezdeményezz a lánynál, ha azért nem ad neked esélyt sem, mert fiatalabb vagy, az őt minősíti, nem téged.

18/L

2018. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak nagyon pici suliba járok és ha nemet mond mindig összefutnánk. Amúgy meg nem tudom, hogy néznének rám az osztálytársai mert a suliban én vagyok az aki csinál ilyen projekteket és sokszor dolgozok velük.
2018. márc. 5. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyen apróságokon :) HA visszautasít és utána összefuttok a suliban, persze elsőre talán kellemetlen lehet, de ha a lány normális, tudja ezt kezelni. Köszöntök egymásnak, és mentek tovább a dolgotokra, nem kell ezt túlbonyolítani. De a visszautasítás legrosszabb eshetőség.

Ha meg sem próbálod, esélyed sincs összejönni a lánnyal. Hogy mit szólnának az osztálytársai, azzal neked nem kell törődnöd. Nem szégyen az, ha közeledni próbálsz valakihez, és esetleg visszautasít. A lényeg az, hogy te minden tőled telhetőt megtettél az ügy érdekében. És ismét, ha a lány normális, nem fogja szétkürtölni az egész iskolában, hogy "xy bepróbálkozott nálam, de gáz" Az osztálytársait jó eséllyel meg hidegen fogja hagyni, hogy xy személynek az osztályból éppen ki udvarol.

Szóval, csak hajrá, nincs mit veszítened :)

2018. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!