Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklődnek irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek irántam a fiúk?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, azt mondanám, hogy átlagon felüli. Tudjátok, vannak a sztereotípiák a mai tinédzserekről, és én kivétel vagyok, legalábbis úgy érzem. Soha nem próbáltam a cigit, a drogot, alkoholt sem fogyasztok - nem is tervezem. Nem mászkálok sokat, bulikba sem járok. Nem öltözöm kihívóan, általában próbálom eltakarni idomaimat, de azért csinos is próbálok maradni. Kitünő tanuló vagyok, tovább szeretnék tanulni, sokat olvasok, eléggé tájokozott, informált vagyok. Jól el lehet velem beszélgetni, hiszen mindenről van véleményem. Soha nem ártok másoknak, mindenkivel nagyon kedves és nyitott vagyok. Csúnyának sem mondanám magam, igaz, vékony sem vagyok, de mindenképpen igényes. Talán rossz tulajdonságom, hogy naív vagyok és sok mindent elviselek emberektől.

Ezek ellenére, hogy tényleg normális vagyok, konkrétan senki nem érdeklődik irántam. Ez sokszor elszomorít, hiszen a környezetemben csak azt látom, hogy mindenki pasizik, hogy a barátnőim ezzel meg azzal találkoznak, randira mennek... én pedig csak nézem őket, ilyenkor nagyon magányosnak érzem magam.

Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire láthatatlan?:( Vagy velem van a baj?



2018. márc. 11. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez mind szep es jo amit leirtal, de nem gondolod hogy az emberek mashogy latnak?
2018. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatod ki hogy keresnel valakit. Az is lehet hogy te vagy az a magabafordult maganyos sarokban olvasos lany akit unalmasnak tartanak a fiuk.
2018. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez a baj hogy nem jársz el sehova. Sajnos a fiatalok többsége (ideértve engem is) általában bulikban, haverokkal való összejöveteleken szokott ismerkedni. Jó a bulis ismerkedés nem annyira jó, és nem hosszútávú kapcsolatkeresésre van, de ha elmész a barátnőiddel valahova, akkor tuti hogy egy pár alkalom után kapkodni fognak utánad. Én ennek pont az ellentéte vagyok amit leírtál,(ellentétek vonzzák egymást xd) és hát érdeklődnek utánam a lányok. Jó nem cigizek meg drogozok (jó hogy nem😅), de bulikba járok, haverokkal találkozgatunk bármilyen alkalomból, iszogatunk, stb. 17 évesen egy-egy buli belefér.

19f

2018. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerinted az plusz erény a fiúknál ha kb. nincs életed?:D Az, hogy eljárogatsz ide-oda baromira nem egyenlő azzal, hogy szétcsapod magad mindig minden buliban és fűvel-fával kavarsz.
2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy konkrétan unalmasnak tartanak, vagy már addig sem jutnak el, mert szimplán csak nem vagy szembetűnő; túl egyszerű vagy, és nem vesznek észre; de ez nem baj. Lehet h még írok ehhez a kérdéshez , mert lehet , hogy lesz még hozzá gondolatom.
2018. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkózni, de olvasd már vissza amit írtál... Ugye vágod, hogy végig magad dícsérted (oké naiv vagy és sokat elviselsz emberektől, de ez is inkább olyan mártír jókislányos hiba)? Nagyon különleges és extra dolog, hogy nem drogozol, meg iszol, és hogy jókislány vagy, de az egészből árad a sértett önsajnáltatás.

Szóval vagy a) eszméletlen egoista vagy, vagy b) nulla az önbizalmad és ezért próbálod görcsösen hangoztatni, hogy milyen ügyi vagy, és szép. A b)-re tippelek.

De ha úgy állsz hozzá a többi emberhez, hogy ,,b****átok meg, én olyan extra vagyok és más és jobb, csak ti nem értékeltek eléggé, mert átlag emberek vagytok, buta tinik, akik csak bulizni tudnak'', akkor nehezen lesz bárkid.

Egy időben én is ilyen voltam (nekem az önbizalomhiányból fakadt, inkább voltam különc, mert féltem, hogy nem lennék elég jó, ha vegyülnék), de rájöttem, hogy ez nagyon rossz dolog, és elkezdtem úgy hozzáállni az emberekhez, hogy mindenki egy egyéniség, ''leszálltam a földre''. Attól kezdve egészen megváltozott a véleményem a tinikről, fiúkról stb...

Persze nem azt mondom, hogy nincsenek buta, felszínes, beképzelt tucatemberek, akiktől különbözni a minimum, és azt sem, hogy el kell vegyülni 100%-osan, vagy megérteni mindenkit, csak azt, hogy nem jó az a megközelítés, hogy 'fölötte állok a tucat tiniknek', mert egyedül maradsz.

Amikor erre rájöttem, a sokadik kudarc után, sikerült kinyílnom, elfogadónak és pozitívnak lennem, nem ment könnyen, de nem volt rossz ötlet, mert barátokat szereztem, mertem kezdeményezni, normálisan beilleszkedtem. Ami nem jelenti azt, hogy feladtam az elveimet, azóta sem iszom soha, furán öltözöm, mert ez tetszik, meg van a véleményem a dolgokról.

De neked is azt tanácsolom, hogy legyél nyitottabb, a 'jobb vagyok mint az átlag' sértett dolgot hagyd el, mert így egy idő után biztos, hogy észre fognak majd venni, talán valaki olyan, akiről a legkevesbé gondolnád.

És végül: én is így voltam vele, persze nem egyik pillanatról a másikra történt, nem úgy volt, hogy megváltoztattam a hozzáállásomat, és bumm rögtön észrevettek, de idővel igen, majd egy olyan srác szólított meg, akit nagyon megvetettem volna azelőtt, de adtam neki esélyt és több mint három éve élünk boldog párkapcsolatban. :)

2018. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 20/L, #6-os voltam.
2018. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Elég szemét dolgokat írtak, szerintem el se olvasd, csak bántani fog. Olvasd el az enyém.


Biztosan találsz majd valakit, de azok, akik az ilyen lányokra buknak, nem 17 évesen fognak elkezdeni utánad kajtatni, hanem pár év múlva.


Azok, akiknek 17 évesen megvan a magabiztosságuk, igenis a bulizós, alkoholt fogyasztó, bulizós lányokra hajtanak.. De eljön majd az idő, csak talán kicsit később.


Ami pozitívum, hogy aki viszont beléd szeret majd, az viszont nagyon fog, szóval szerintem sok csalódás nem ér majd az életben ellentétben az előbb leírt többi lánnyal.

2018. márc. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a hatos válaszolóval teljes mértékben. Nekem is pont az volt a fejemben végig, ahogy olvastam, hogy túldicséred magad, de mintha nem is minket, hanem inkább magadat próbálnád meggyőzni arról, hogy te különlegesebb vagy, jobb vagy a többi tininél. Szerintem pedig pont olyan vagy, mint az összes többi. Mint mondjuk én vagy az utca végén lakó tizedikes. Azt, hogy nem bulizol (mert valószínűleg nem szeretsz, ez nem baj) úgy próbálod megindokolni, hogy hát a buliban amúgy is mindig részeg és kicsapongó, és te ennél jobb vagy. Ez amúgy egyáltalán nincs így. Én van, hogy egész este vizet iszom és a zenéért, társaságért, táncért megyek. Nem mondom, hogy a mai kor mintapéldája vagyok, mert nem, voltam már seggrészeg, néha rágyújtok, de most kell kísérleteznem, amíg fiatal vagyok, hogy később ne pánikoljak be attól, hogy nem éltem semmit.

Te éppen bepánikoltál, hogy a barátnőid élnek, te pedig nem.

Először is helyre kell raknod az önképedet, másik dolog meghatározni, hogy pontosan mit is akarsz kihozni magadból, milyen akarsz lenni. Ha nem akarsz bulizni, akkor továbbra sem kell, más programokat is beszervezhetsz magadnak. A saját érdeklődési körödön belül éld ki magad, és ott biztosan fogsz találni valakit, aki hasonló dolgokat szeret, mint te.

2018. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem miért baj, ha csak jó dolgokat ír magáról.

Pl. írhatná, hogy lusta/rendetlen/hirtelen haragú stb. ennél a kérdésnél nem számítana.

Igaz, a jó tulajdonságokat sem érdemes feszegetni.

Az meg, ha nincs kivel eljárnia, urambocsá' nem akar eljárni buliba (mert minek? Én sem szeretem a nagy tömeget. Ez egy tulajdonság).


Ilyen szempontból hasonlítunk, kérdező.

Nekem eddig kb. sosem sikerült teljesen beilleszkedni sehova.

Pedig próbálkoztam. Próbáltam beszélgetni, poénkodni stb...


Persze van pár haverom/barátom, de ennyi.

Ami nekem áttörést jelentett, az a munkahelyem.

Ott van jó sok ismerősöm (annyi, hogy a nevüket nem jegyzem meg xdd), ebből néhánnyal nagyon jóban vagyunk. (Őket jobban ismerem - nyilván)


Persze, nagyon eljárogatni velük sem szoktam, mert egyszerűen túl elfoglaltak (én is).


A lányokkal az ismerkedés még egyáltalán nem ment, soha.

Tavaly próbáltam munkahelyen, neten, suliban...

Igaz, rokonok azt hangoztatják, hogy hűűű, de jól nézek ki (WTF?), ennek a hatásait még nem tapasztaltam. Xd


Én egyébként kicsit félek, kicsit elkeseredett vagyok és dühös.

Félni félek, mert hát később mi lesz?

Villamosmérnöki karra fogok járni, ott minden nő foglalt lesz, vagy nem is lesz.


Elkeseredett, mert nem oszthatom meg senkivel a szeretetem, nincs olyan szerintem, aki valaha viazonozná az érzéseimet.

Dühös, mert nem hiszem, hogy annyira szar ember vagyok, hogy senkit, max haveri/laza baráti szinten erdekeljek.

Na jó, ez túlzás, de akkor is.


17f

2018. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!