Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy bárkivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Miért van az hogy bárkivel megtalálom a közös hangot (lányokkal is) de soha nem volt még barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 22:52
 1/4 anonim válasza:

Mivel a lányoknak többnyire az ízlésviláguknak nem felesz meg. DE... légy nyitottabb és a neten is lehet ismerkedni. Én is ugyan ilyen cipőben járok a közöshang megvan de barátságnál nincs több pedig próbálkozom.

14L

2018. márc. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen más oknál fogva nem jössz be nekik. És ne aggódj amiatt, hogy nem volt barátnőd még, idővel összejön.
2018. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet mivel így kijössz mindenkivel, ezért csak barátként tekintenek rád:)
2018. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Főleg, mert, ha tényleg bárkivel tudsz beszélgetni, az egy igen előnyös dolog. Így interneten keresztül meg nem lehet megmondani, rengeteg dolog lehet benne, de szerintem felesleges ezen törnöd majd, előbb utóbb úgyis megtalál valaki, akivel jól meglesztek :)
2018. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!