Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy lány belenéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány belenéz a szemedbe és utána lesüti a szemét és már utána nem néz rád?

Figyelt kérdés
20F

2018. márc. 28. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy g#ciranda vagy.
2018. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt bekapcsolni a gépet, h@@lye gyerek
2018. márc. 28. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Zavarba jön. :D
2018. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelentheti, hogy tetszel neki vagy azt is hogy csak zavarba van mert mondjuk jol nezel ki.Magambol kiindulva volt mar a buszon hogy kerulten egy srac arcat, nehogy ranezzek mert eszrevettem hogy nez es nem akartam hogy azt higyje tetszik mert egyaltalan nem jott be.De pl iskolaba igy szoktam elmenni amelett aki tetszik(nagyon) hogy belenezek a szemebe es neha meg nezem utana is ha o nem nez eppen engem, olyankor kepes vagyok vegig nezni mig elmegy de ha epp nez meg kerulom a tekintetet.17L
2018. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bokákolni nem bokákolt mellé?
2018. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor bejöttem neki? Igazából mentem arra fele amerre ő állt, és köszöntem neki és ő is köszönt majd még nézett, és utána a kabátra nézett és 2x pislogot. Semmi zavart nem láttam, nem értettem hogy most ez mi. Köszi a válaszokat.
2018. márc. 28. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Haaaat...szerintem ennyibol szerintem nem lehet kovetkezteteseket levonni.
2018. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebből tényleg nem lehet megmondani, egyszer csak random rámosolyogtam egy fiúra, akit amúgy ki nem állhatok.

Lehet bambult, lehet csak úgy.

Nem hiszem el, ha már ránézek valakire, egyből azt hiszi az illető, hogy tetszik nekem? Mi van itt? :"DD

Amúgy azt gondoltam, valami 13-16 éves fiú lehetsz, azt hittem a húszévesek már kicsit tapasztaltabbak, mint, hogy tizenéves tiniktől kérjenek tanácsot nők terén...:/

2018. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mieert kell 3szor kiirni?
2018. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beteg a csávó.

Remélem a csaj messziről elkerüli.

2018. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!