Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék Sopronba ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Sopronba ilyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan lányokkal szeretnék ismerkedni akik érdeklődnek a rock iránt.

Az lenne a kérdésem ilyen lányokkal hol tudok Sopronba ismerkedni?

14/f



2018. ápr. 5. 21:07
 1/10 egyre ***** válasza:
Hát tulajdonképpen Sopronban. Ez még mindig nincs helyhez kötve, bárhol lehetnek lehet az egyik most az ablakból kukkol téged.
2018. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valahogy nem hiszem hogy kukkolna engem :)

De csak úgy nem találok :D

2018. ápr. 6. 13:49
 3/10 anonim válasza:
Szia! Pl. koncerteken. Tudom hogy Sopronban nincs olyan sok rock koncert mint mondjuk Pesten, de pl május 4én lesz a GYIKban vagy a hangárban is szoktak jó koncertek lenni. Amugy meg az összes szórakozóhely tele van a te korosztályoddal nézz körül és szolisd le (mondjuk ne a sky-ba vagy ilyen szar helyekre menj mert ott biztos nem találsz olyat aki szereti a rock zenét).
2018. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az a baj koncertekre nem igazán járok mert nem szeretem annyira a magyar Rock-ot :D
2018. ápr. 8. 11:09
 5/10 anonim válasza:

Hat szerintem gyere el a GYIK-ba rohadt jó buli lesz mert a ROAD meg a pokolgép mindig jó szokott lenni.

Bizonyos áldozatokat meg kell hoznod ha valamit el akarsz érni az életedben. Mert nem fog a sültgalamb a szájadba hullni. Amúgy meg a rock zenéket hallgató lányok nem igazan szeretik a rinyálos fiukat. Szóval hajrá.

Ja az előző is én voltam. 21L (Soproni vagyok de most Pesten tanulok)

2018. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó meggondolom :D Köszi sokat segítettél
2018. ápr. 8. 18:14
 7/10 anonim válasza:
Itt vagyok :D
2018. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Miket hallgatsz?
2018. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Imádom Marilyn Manson-t :D Néha BvB-t, Rammsteint-t is szoktam meg még párat. :D
2018. ápr. 9. 15:59
 10/10 Q3.1415 válasza:
Hát figyelj minden hétvégén Erzsèbet kertbe vagy bohèmiába vagyunk gyere es ismerkedj.
2019. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!